Tekel Binasının Yerine İş Merkezi Olacak!

Tekel  Binasının Yerine İş Merkezi Olacak!
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, Cumhuriyet Caddesi üzerindeki tekel hizmet binasının yerine yeni iş merkezi yapılacağı bildirildi.

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, Cumhuriyet Caddesi üzerindeki tekel hizmet binasının yerine yeni iş merkezi yapılacağı bildirildi.
Gediz Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yapılacak olan iş merkezinin, fiziksel ve ekonomik ömrünü dolduran eski binaların yenilenerek daha verimli ve kullanışlı hale getirilmesi için düşünüldüğü belirtildi. Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, ilçenin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesinde yapmayı planladıkları yeni iş merkezi projesi için hazırlık çalışması başlattıklarını söyledi. Belediye Başkanı Saraoğlu, 'Bu çalışma kapsamında mevcut binalardaki kiracı işyerleri tahliye ediliyor. Eski tekel binası yerinde yapılacak olan iş merkezi, şehrin iş yeri ve konut sorununun giderilmesinde büyük katkı sağlayacaktır. İşyeri, konut ve otopark bölümlerinden oluşacak olan yeni iş merkezi ile ilçemizin göz bebeği olan bu güzel alanlar her yönden daha değerli hale gelecek' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com