Tekin ateş püskürdü

Tekin ateş püskürdü
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, hakkında çıkan haberlerle ilgili sansürsüzhaber.com’a konuştu

Sansürsüzhaber/ÖZELErgenekon’un yargı yapılamasına yönelik ek delil klasörlerinde sanık avukat Ali Hadi Emre ve Adalet eski Bakanı Mehmet Moğultay’ın görüşmesinin yer aldığı ve bu görüşmede de Tekin’in Yargıtaydaki dosyasının onanmaması için aralarında konuştukları iddia edilmişti. Ayrıca Tekin’in avukatının dosyadaki bazı evrakları aldığı da diğer iddialar arasındaydı. Gürsel Tekin iddiaların asılsız olduğunu belirterek bahsedilen şahıslarla herhangi bir temasının olmadığını ifade etti. Tekin ayrıca bu haberlerin  CHP’yi yıpratmak için ortaya atıldığını sözlerine ekledi.
Konuyu ciddiye almadığını belirten Tekin, “Her iki tarafla da hayatımda görüşmüş değilim. Bu gazeteye de sizi ciddiye aldığım için cevap veriyorum. Hiç umurumda değil. Bu konuda her şeyimiz açık. AKP iktidarına rağmen ben bu kadar güçlü bir adamım da bunları yapıyorum. O zaman bana helal olsun” dedi.
Avukatının dosyadaki bazı evrakları aldığı yönündeki iddialara da “Bu mümkün müdür? Elektronik devlete geçtik. Bütün evraklar bilgisayara yükleniyor. Bilgiler bilgisayardan da mı çalındı? Kafası çalışan gazeteci böyle bir haber yapabilir mi? Bu bize vız gelir tırıs geçer” şeklinde konuştu.  
Haber: SERAP BELOVACIKLI
Haber: SERAP BELOVACIKLI

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com