Tekin'den flash Sarıgül açıklaması!

Tekin'den flash Sarıgül açıklaması!
Gürsel Tekin CHP'yi bölmeye çalışanların oyununu bozdu!
Sabah Gazetesi köşe yazarlarından Mahmut Övür'ün sürekli olarak 'CHP'den edindiğim kulislere göre, yada CHP bir milletvekili arkadaşımın verdiği bilgilere göre' şeklinde yaptığı haberlerin doğru olmadığı ortaya çıktı. 
 
Övür'ün yazdığı bu tarz köşe yazıları yandaş medya tarafından ve bazende muhalif gazete ve internet sitelerinde bir anda haberleştirilerek gündem konusu haline geliyordu. Yapılan haberler de ise hep CHP'yi bölmeye, güçsüzleştirmeye, CHP'de ikilik çıkarmaya yönelik konular oluyordu.
 
Bu haberlerden biri de  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin "Mustafa Sarıgül CHP'ye gelirse bileğimi keserim"  dediği iddiasıydı. Övür Sabah Gazetesi'ndeki köşesinde bu iddiayı dile getirmişti. Bu iddialara CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'den cevap geldi.
 
Tekin Övür'e şu maili göndererek "(...)Siyasal yaşamımda bütün öngörülerimin ve iddialarımın arkasında olduğumu en iyi siz bilirsiniz. 'Yanıldı' iddialarınız, kamuoyu yoklamaları ile ilgiliyse bana sorsalar bir siyasetçi olarak bu iddiamı bugün de tekrarlarım. Bunun dışında siyasal öngörülerimin hiçbirinde yanılmadım ve yarın da yanılmayacağım. Sizinle en son 1 yıl önce bir pastanede görüştüğümüzde önümüzdeki süreçte bizleri bekleyen zorlukları size söyledim ve eminim ki en iyi siz hatırlarsınız.
 
Sarıgül kısmına gelince bileğimi falan kesmem, partimiz herkese açıktır ve herkes istediği zaman CHP'ye gelebilir. Bu dedikoduları kimden duyduysanız yalandır.
 
Yeni öngörülerimi merak ediyorsanız en kısa zamanda size bir mail gönderebilirim.
 
Saygılarımı sunuyorum.
 
Gürsel TEKİN" cevap verdi. 
 
Mahmut Övür dünkü yazısında da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun medya patronlarından Mustafa Sarıgül hakkında olumsuz haber yapmamaları için rica da bulunduğunu iddia etmişti. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com