Tekneden sonra uçakta yan yana

Tekneden sonra uçakta yan yana
Bodrum tatili sırasında teknede genç bir kadını kucağında taşırken görüntülenen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, çıkan haberlere, "O kız, arkadaşımın yeğeni" diyerek sitem etti. Sedef Orman ise eşine destek çıktı. Bu arada Orman'ın teknede görüntülendiği ge
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Yalıkavak açıklarındaki tekne keyfi kâbusa dönüştü. Teknede genç bir kadını kucağında taşırken görüntülenen Orman, bu fotoğrafların basına yansıması üzerine Best FM Spor Müdürü Özkan Öztürk'e konuştu. O karelerin farklı anlamlar yüklenerek yayınlanmasına anlam veremediğini belirten başkan, "Ayıptır, yazıktır, günahtır. O yatta 5 erkek daha var ve o kız, arkadaşımın yeğeni. Ben evli ve iki çocuklu biriyim. İnsanları karalamak bu kadar kolay mı" dedi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!
 
TEKNE ANNEMİN EVİNİN ÖNÜNDE
 
Sedef Orman ise eşi Fikret Orman'a destek çıktı: "Fotoğraftaki kişi ailece görüştüğümüz biri, çok yakın bir arkadaşımızın yeğeni... Kendisini tanıyorum. Fikret'in şaka olsun diye denize atmak için kucakladığı anda fotoğraf çekilmiş. Bazen fotoğraflar olduğundan farklı görünebiliyor. Burada da olan o... Zaten tekne annemin evinin önünde demirliydi. Benim açımdan bir problem yok."
 
TEKNEDEN SONRA UÇAKTA YAN YANA
 
Habertürk Gazetesi'nden Reşat Balcıoğlu'nun haberine göre, Beşiktaş Başkanı Orman'ın teknede görüntülendiği genç kadının adının Bahar Özden olduğu ve iki yıldır sevgili oldukları iddia edildi. Orman'la Özden'in pazar gecesi THY'nin 2527 sefer sayılı uçağının 16B ve 16C numaralı koltuklarında yan yana İstanbul'a döndüğü de öne sürüldü. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com