"Teknolojiyi yakından takip edeceğiz

"Teknolojiyi yakından takip edeceğiz
Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bekir Durmuş, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve günün şartlarını takip etmek için web sitesi oluşturduklarını belirterek; "Esnaf ve sanatkarlarımızın hak ve menfaatlerinin daha ileri noktalara taşınması,

Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bekir Durmuş, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve günün şartlarını takip etmek için web sitesi oluşturduklarını belirterek; 'Esnaf ve sanatkarlarımızın hak ve menfaatlerinin daha ileri noktalara taşınması, teknolojik bilgi transferiyle zaman tasarrufu sağlanması gayesi ile, Terziler Esnaf ve Sanatkarlar odamıza ait web sitemiz hazırlanarak hizmete girmiştir' dedi.
Terziler Odası'nın teknoloji ile iç içe yaşaması gerektiğini belirten Durmuş, bu nedenle Terziler Odası'na ait web sitesi oluşturduklarını söyledi.
Bekir Durmuş; 'Gelişen teknolojilere ayak uydurmak günümüz şartları dahilinde vazgeçilemez bir unsur haline gelmiştir. Doğru, etkili ve hızlı hizmet sunmanın, çağımızın teknolojik gelişmelerinden istifade etmekle mümkün olacağına inancıyla, temsille yükümlü olduğumuz ve hizmet etmekten onur duyduğumuz. Esnaf ve Sanatkarlarımızın hak ve menfaatlerinin daha ileri noktalara taşınması, teknolojik bilgi transferiyle zaman tasarrufu sağlanması gayesi ile, terziler esnaf ve sanatkarlar odamıza ait web sitemiz hazırlanarak hizmete girmiştir. Esnaf ve sanatkarımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz Onların sorunlarını, sıkıntılarını, beklentilerini çözmek için mücadele vereceğiz şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımızın bu görev bilinciyle çalışmalarımızı sürdürdügümüzü bilmenizi isterim Siz degerli üyelerimizden tek istegimiz sizlere daha iyi hizmet ve daha hızlı sorunları çözebilmek için her esnafımızın bir birinden sorumlu olması ve odamızı her konuda ulaşabilecegini bilmesini istemekteyiz Görevde olduğumuz süre içerisinde üyemizin sesi olacağız. Bize destek veren vermeyen tüm oda üyelerimizle el ele vererek sorunlarımızı hep beraber çözmektir. Kütahya'mızın esnaf ve sanatkarı her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır' şeklinde web sitesinin gerekliliği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com