Telefon fantezisi karakolda bitti!

Telefon fantezisi karakolda bitti!
40 yaşındaki kadın, kendisini arayan adamı kocası sanarak cep telefonunda fantezi yaptı.

Kendisini arayıp müstehcen laflar söyleyen kişiyi kocası sanarak fanteziyi sürdüren kadın, gerçeği anlayınca polise başvurdu. A.P., telefonla konuştuğu adamdan şikâyetçi oldu.

"ÜZERİNDEKİLERİ ÇIKAR DEDİ BENDE ÇIKARDIM"

İzmir’de engelli oğlu olduğu için gittiği dernekte tanıştığı yürüme engelli B.P. (45) ile 5 yıl önce evlenen A.P. (40) isimli kadın kısa bir süre önce cep telefonunu kaybetti. Genç kadın kendine yeni bir telefon satın aldı. Eşiyle birlikte boncuk ve tespih satarak geçimini sağlayan kadın, evde işleri olduğunu söyleyerek eşinin yanından ayrıldı. İddiaya göre eve gittiğinde cep telefonu çalan kadın, karşıdaki kişinin kocası olduğunu sanarak söylenenleri yaptı.

Üzerindeki kıyafetleri çıkararak telefonda fantezi yapan kadın konuşma bittikten sonra telefonu kapattı. Kısa süre sonra kadının telefonu tekrar çaldı. Telefondaki B.P., karısına, “Nerede kaldın? Kaç saat oldu hala dönmedin?” deyince, kadın da, “Seninle telefonda konuştuktan sonra duşa girdim. O yüzden geciktim” dedi. B.P. de karısına, “Ben seni aramadım ki. Kimle konuştun?” dedi. Arayan kişinin kocası olmadığını anlayan kadın soluğu polis merkezinde aldı ve şikayetçi oldu.

MÜSTEHCEN MESAJLAR

Polise verdiği ifadesinde kaybolan telefonunda müstehcen mesajlar olduğunu söyleyen kadın kendisini arayan kişinin bir an önce yakalanmasını istedi. Polise, “Kocam arıyor sandım. Daha önce de uzak kaldığımızda birbirimize böyle arayıp müstehcen konuşmalar yapıyorduk. Birbirimize de sürekli mesajlar çekiyorduk. Nerde olduğumu sordu. Ben de evde olduğumu söyledim. Yatak odasına geçmemi ve üzerimdeki kıyafetleri çıkarmamı söyledi. Ben de dediklerini yaptım. Kocam arayınca, durum ortaya çıktı. Şikayetçiyim. Telefonum kaybolmuştu. Oradan numaramı bulup beni aradığını düşünüyorum” dediği öğrenildi. (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com