Telefon geldi çok şaşırdık!

Telefon geldi çok şaşırdık!
Arda Turan’ın, Sinem Kobal’dan ayrıldığı iddiası ortaya atıldı. İddiayı anında yalanlayan Turan, “Madrid’de beraberiz ve çok mutluyuz” dedi.

Arda Turan ile oyuncu Sinem Kobal’ın ayrıldığı iddası ortaya atıldı. Turan’ın ayrılır ayrılmaz ünlü işletmeci Celal Çapa’nın kızı Ceylan Çapa ile yakınlaştığı ileri sürüldü. Atletico Madrid’te oynayan Arda Turan, anında yanıt vererek, Kobal’ın Madrid’te yanında olduğunu belirterek, “Yok öyle bir şey. Ayrılmadık. Madrid’te beraberiz ve çok mutluyuz. Halkımızın yaşadığı onca sıkıntıyı bir tarafa bırakıp, bu gibi yalan haberlerle uğraşmak doğru değil. İspanya’da bile deprem konuşulurken ve bizlere geçmiş olsun dilekleri gelirken Türkiye’de bu tür yalan ve samimiyetsiz haberlerin çıkmasını kasıtlı buluyor ve anlamakta güçlük çekiyorum” dedi.

‘Gerçekliği yok’
Sinem Kobal da 2.5 yıldır süren ve evliliğe giden bir ilişki yaşarken ortaya atılan asılsız iddialara inanamadığını belirterek, “Böyle bir şeyin hiçbir gerçekliği yok. Madrid’te Arda’nın yanındayım. Sabah sabah telefonlarımız çalıp bu durumu öğrenince çok şaşırdık. Önce sinirlendim ama sonra gülmeye başladım. Şaka gibi... Bu kadar büyük acıların yaşandığı bir dönemde böyle yalan haberlerin çıktığına inanamıyorum. Herhalde kasıtlı olarak çıkarılıyor” diye konuştu. Kobal, Ceylan Çapa’yla da tanışmadıklarını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com