'Temayül' iddiaları çürüttü!..

'Temayül' iddiaları çürüttü!..
"AK Parti Teşkilatı ile Ömer Ulu problemli" iddialarını temayül sonuçları yalanladı.

'AK Parti Teşkilatı ile Ömer Ulu problemli' iddialarını temayül sonuçları yalanladı.
Halkın yoğun talebi üzerine EGO Genel Müdürlüğü görevinden istifa eden Ömer Ulu'nun Kütahya AK Parti Milletvekili aday adaylığını açıklamasının ardından Kütahya kamuoyunda 'Teşkilat ile Ulu problemli' söylentilerinin gerçek dışı olduğu temayül sonuçları ile ortaya çıktı.
Temayül yoklamasından önce Ulu'nun Kütahya AK Parti teşkilatları ile anlaşamadığı ve temayül yoklamasında parti yöneticilerinden gereken desteği almayacağı yönündeki söylentilerin iddialardan öteye geçmediği anlaşıldı.
20 Mart 2011 Pazar günü Dumlupınar Kapalı Spor salonunda 47 milletvekili aday adayının yarıştığı temayül yoklamasında Ömer Ulu, AK Parti Teşkilatlarının büyük bir desteğini alarak 47 aday adayı içerisinde 573 oy alarak 3'üncü olmuştu.
Ulu'nun temayül yoklamasında AK Parti Teşkilatından büyük destek görmesi; ortaya atılan bütün iddaları çürütmüş oldu.
-TEMAYÜL YOKLAMASINDA 'ULU' PARTİLİLERDEN BÜYÜK DESTEK GÖRMÜŞTÜ-
Halkın istek ve talepleri doğrultusunda EGO Genel Müdürlüğünden istifa ederek AK Parti Kütahya milletvekili aday adaylığını açıklayan Ömer Ulu, Kütahya halkından büyük destek görmüş ve bu desteğin aynısını da AK Parti teşkilatlarından da temayül yoklasmında almıştı.
20 Mart Pazar günü partililerin yoğun ilgisi altında gerçekleşen temayül yolmasında Ömer Ulu'ya partililerden ve AK Parti Teşkilatlarından büyük destek gelmişti.
Ulu'nun temayül yoklaması sırasında salona gelişi sırasında yoğun sevgi gösterisi ile karşılanmıştı.Milletvekili aday adayı tanıtımı sırasında da teşkilattan büyük destek gören Ulu, aday adayları ile tek tek tokalştıklatan sonra salonda bulunanları selamlamıştı.
Saat 10:00'da başlayıp 16:00'da son bulan tamayül yoklamasında Ömer Ulu 573 oyla üçüncü sırada yer almıştı.
Sonuçların açıklamasının ardından sandıktan çıkan karara saygı duyduğunu ve memnun olduğunu belirten Ulu, Kütahya'nın gelişmesi ve kalkınması için çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com