TEM'de tehlikeli yolculuk!

TEM'de tehlikeli yolculuk!
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki trafiğe girmek istemeyen sürücüler ters yönden giderek yan yola giriyor.
Karşı istikametteki trafikten kaçmak isteyen sürücüler de ters yönden giderek TEM Otoyolu'na giriyor. Sürücülerin İstanbul trafiğine tehlikeli çözümü DHA kamerasına böyle yansıdı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!
 
TEM Otoyolu'nda trafikten kaçmaya çalışan sürücüler türlü yollar deniyor. Bunlardan biri de akşam saatlerinde DHA kameralarına yansıdı. 
 
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki trafiği gören sürücüler de TEM otoyolundan yana yola girmek için geri geri gidiyor.Bu sırada hızla TEM Otoyolu'nda seyir halinde olan otomobillerde aniden yola çıkan otomobilleri son anda görerek duruyor. 
 
Aynı tehlikeli sahneler karşı istikamette de yaşanıyor. Türk Telekom Arena Stadı önündeki yan yolda meydana gelen kaza nedeniyle sıkışan trafikten kaçmaya çalışan sürücüler yan yoldan geri geri gelerek bu kez TEM otoyoluna giriyor. Sürücülerin hayatlarını tehlikeye atarak TEM otoyoluna girmeleri diğer sürücülerin de hayatlarına tehlike arz ediyor. Bir süre sonra olay yerine gelen motosikletli polisler yakaladıkları 3 otomobilin plaka resimlerini çekti. Polisler daha sonra ayrıldılar. Polislerin ayrılmasından sonra sürücüler yine tehlikeli yolculuklarına devam ediyor.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com