Temizlik İşçilerine Giysi Yardımı!

Temizlik İşçilerine Giysi Yardımı!
Kimse Yok Mu Derneği, Afyonkarahisar Belediyesi temizlik işlerinde çalışan işçilere giysi yardımı yaptı...

Kimse Yok Mu Derneği Afyonkarahisar Şubesi, Ramazan ayının ilk gününde Afyonkarahisar Belediyesi temizlik işlerinde çalışan işçilere giysi yardımı yaptı.
Kimse Yok Mu Derneği binasında düzenlenen törende, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Kimse Yok Mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu, temizlik işçilerine hazırlanan paketleri teslim etti. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, belediyede çalışan ve en zor işi yapan temizlik işleri personeline Kimse Yok Mu Derneği tarafından Ramazan'ın ilk günü hediye verilmesinin çok anlamlı olduğunu söyledi. İşçilere giyse yardımı yapan dernek yönetimine teşekkür eden Başkan Çoban, belediye olarak geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında hayırseverlerin desteği ile 8 noktada yemek dağıtılacağını belirtti. 3 bin ihtiyaç sahibi aileye de Ramazan paketi verileceğini de sözlerine ekleyen Başkan Çoban, paketlerin dağıtımına başlandığını söyledi.
Kimse Yok Mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu ise şehre büyük hizmeti geçen temizlik çalışanlarına küçük de olsa katkıda bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. İçinde gömlek, pantolon, ayakkabı ve işçilerin çocukları için çeşitli kıyafetlerin bulunduğu paketler Başkan Burhanettin Çoban ve Dernek Müdürü Mustafa Çobanoğlu tarafından işçilere dağıtıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com