Tempomuza Ayak Uyduramadılar!

Tempomuza Ayak Uyduramadılar!
Ankaragücü Teknik Direktörü Ümit Özat, yaptıkları 2 değişiklik ile maçı koparttıklarını söyledi..

Ankaragücü Teknik Direktörü Ümit Özat, ''60. dakikadan sonra oyunun kopacağını ve Fenerbahçe'nin tempomuza ayak uyduramayacağını söylemiştim'' dedi.

Ümit Özat, 2-1 galip geldikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, güzel bir mücadele olduğunu belirterek, ''60. dakikadan sonra yaptığımız 2 değişiklikle oyunu kopardık, ancak 2-0 galip durumda olan bir takımın seyircisinin, takımın yanında olmasını beklerdim. Sahada böylesine onurlu mücadele veren futbolcularımızın böylesine kötü tezahüratı hak ettiğini sanmıyorum'' diye konuştu.

Özat, ilk yarının son maçını haftaya oynayacaklarını ifade ederek, ''Şimdi önümüzde bir maç var. Yani bir 3 puanımız daha var. Ondan sonra kongreyi bekleyeceğim. Kongrenin durumuna göre devam edip etmeyeceğime karar verip, bunu size açıklayacağım'' dedi.

ANKARAGÜCÜ KULÜP BAŞKANI GÖKÇEK
Ankaragücü Kulübü Başkanı Ahmet Gökçek, maç sonrası yaptığı açıklamada, teknik direktör Özat'ın kendilerine bu maçı alacakları yönünde büyük güvence verdiğini kaydederek, ''Fenerbahçe'yi avucunun içi gibi ezberlemiş bir hocaya sahibiz. Maç öncesi hocamız bize 'rahat olun, bu maçı kazanacağız' demişti. Nitekim öyle de oldu'' dedi.

Gökçek, Ankaragücü'ne geliş sebeplerinin coşkulu seyircisi olduğunu dile getirdi ve sözlerini, ''Çok iyi bir alt yapıya kavuşturduğumuz, tıkır tıkır işleyen bir Ankaraspor'u, Ankaragücü'nün büyük taraftarı için elimizin tersiyle itip buraya geldik. Ancak bugün bazı taraftarların yaptığı olumsuz hareketler bizi çok üzdü. Ankaragücü içindeki bazı gruplar, takım için değil kendileri için çalışıyorlar. Eski alışkanlıklarını devam ettirmek istiyorlar. Bu kötü alışkanlıklara yönetim olarak izin vermeyeceğiz. Onların bir an önce bu alışkanlıklardan vazgeçmeleri gerekiyor. Dünyanın hiçbir yerinde takımı 2-0 öndeyken hocayı ve yönetimi istifaya çağıran bir taraftar yoktur.'' şeklinde tamamlandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com