Tepebaşı Belediyesi Mobil hizmete geçiyor

Tepebaşı Belediyesi Mobil hizmete geçiyor
Tepebaşı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, Mobil vezne tahsilat aracı ile artık mahallelerde.

Tepebaşı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, Mobil vezne tahsilat aracı ile artık mahallelerde.
Verilecek bu hizmetle ilgili Tepebaşı Belediyesi Meclis salonunda meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile basın mensuplarının katıldığı bir toplantı yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Alo tahsilat hattına gelecek telefonlarda, önceliğin; engelli, yaşlı, sağlık sorunu bulunan ve çeşitli sebeplerle belediyeye gelemeyecek durumda olan vatandaşların olacağını söyledi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, uygulamanın 7 Mayıs 2012 Pazartesi günü sabah 08.30- akşam 16.00 saatleri arasında ilk olarak Yeni Mahalle ve Sakintepe Mahallelerinde başlayacağını belirtti.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, "Vatandaşlarımı vergilerini ödemek için çeşitli sebeplerle belediyeye gelememe durumunda bu çalışmamız sayesinde zorluk yaşamayacaktır. Tahsilat için oluşturduğumuz ekipler, vatandaşımızın ayağına giderek bu işlemi gerçekleştirecek. Her mahalle için belirli gün ve saatler belirlendi" dedi.
Başkan Ataç ayrıca, bazı suiistimallerin önüne geçmek için vatandaşların, kendisini belediye görevlisi olarak tanıtanların yaka kartlarına ve kimliklerine bakmasını istedi. Mahalle muhtarları da, uygulamanın vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacağını belirterek, başkan Ataç’a teşekkür ettiler.(ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com