TEPEBAŞI BELEDİYESİNİN YAZ OKULLARI SÜRÜYOR!

TEPEBAŞI BELEDİYESİNİN YAZ OKULLARI SÜRÜYOR!
Tepebaşı Belediyesi Tarafından 9-15 Yaş Grubunda Bulunan Öğrencilere Yönelik Açılan Yaz Okullarının Devam Ettiği Bildirildi...

pebaşı Belediyesi tarafından 9-15 yaş grubunda bulunan öğrencilere yönelik açılan yaz okullarının devam ettiği bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, yaz okullarında eğitim ve spor olmak üzere iki ayrı kategori bulunuyor. Yaz okulu spor branşlarında basketbol, voleybol, masa tenisi, hentbol, futbol, tekvando ve izcilik branşlarında öğrencilerin, arkadaşları ve toplumla olan ilişkilerinin geliştirilmesi, takım Oyununun benimsetilmesi ve yeteneklerini göstermesi amaçlanıyor.

Eğitim branşlarında ise öğrencilere, bilgisayar ve teknolojinin insan hayatındaki öneminin kavratılması, müziğin yaşam için öneminin anlatılması, satranç ile mücadele etmenin kaybetmeyi hazmedip, kazananı kutlamanın keyfinin yaşatılması, İngilizce kursları ile kendilerini başka bir dilde ifade etmelerinin mutluluğunu tatmaları, tiyatro ile özgüven kazanmaları, origami ve resim ile hayal gücü ve yaratıcılıklarının geliştirilmesi hedefleniyor.

Tepebaşı Belediyesi Beldeevleri, Espark Avm ve Neo Plus'ta düzenlenen kurslara yüzlerce öğrenci katılıyor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com