'Terim de maaşlı çalışan'

'Terim de maaşlı çalışan'
Ünal Aysal, Fatih Terim’in, Galatasaray’ın maaşlı ve sözleşmeli bir profesyoneli olduğuna dikkat çekti, “Kulüplerde hiyerarşi vardır. Hocamız mesleğe yeni başlayan biri değil. Aramızda problem yok” dedi.

Başkan Ünal Aysal, Fatih Terim ile son dönemde birbirlerine medya üzerinden mesaj göndermeleriyle ilgili soruya net bir yanıt verdi. Terim’in, Galatasaray’ın bir profesyoneli olduğunun altını çizen Aysal, “Kulüplerde hiyararşi vardır. Başkan, onun altında profesyonler yer alır. Fatih Hocamız çok değerli bir profesyonel. Attığı her adım için soru sorar, gerekirse tavsiye alır. Mesleğe yeni girmiş biri değil. Ben de deneyimli bir yöneticiyim. Bütün çalışanlara saygı var. Benimle çalışan insanların bana karşı en ufak bir saygı eksikliği olmasına izin vermem. Hocamızla Allah’a şükür böyle bir sıkıntımız yok” diye konuştu.

Başkan Ünal Aysal, Terim için “profesyonel” demesinin zaman zaman rahatsızlık yarattığı şeklindeki yorum üzerine şöyle devam etti:

'BAŞKAN DA OLABİLİR'

“Kulüpten maaş alıyor mu, alıyor. Kontrat bazında çalışıyor. Bundan önce de böyleydi. Farklı bir şey yok. Bu bakışı art niyetli buluyorum. Biz hocamızı diğer teknik direktörler gibi görmediğimizi her vesilede belli etmedik mi? Her konuşmamda hocaya ayrı bir yer verdim geçmişi dolayısıyla. Ancak emir, kumanda zinciri içinde, görev ve sorumluluklarını uygulamasına mani değil. Dünyanın her tarafında isim yapmış teknik adamlar sistem adamıdır. Sistem dışına çıktıkları zaman yalnızlaşırlar. Hoca da sistem dışına çıkarsa zayıflar. Ben de Galatasaray olarak güçlüyüm.” (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com