Terim divan beratını Aysal'dan aldı

Terim divan beratını Aysal'dan aldı
Galatasaray Kulubü'nde 25 yıllık Genel Kurul üyeliğini dolduran ve Divan Kurulu Üyelik hakkını elde eden Fatih Terim, beratını başkan Ünal Aysal'ın elinden aldı.
Son haftalarda Başkan Ünal Aysal ile Fatih Terim arasındaki gerginliğin zirve yapmasının ardından tüm gözler bugünkü toplantıya çevrilmişti. Çarşamba günü Fatih Terim için 'yararlı bir elaman' sözünü kullanan Ünal Aysal'ın ardından dünkü Kasımpaşa maçının sonunda Fatih Terim de yapmış olduğu açıklamalarda, 'Huzur istiyorum, çalışmak istiyorum, Bir camia nasıl karıştırılmış gördük' açıklamalarında bulunmuştu.
 
Bu açıklamaların ardından ikilinin bugünkü toplantıya gelip gelmeyeceği kulislerde konuşuluyordu. Fakat hem Başkan Aysal hem de Terim beraat töreninde yer aldı. Salona daha önce gelen Fatih Terim'in yanına gelen Başkan Ünal Aysal, hocası ile sohbet ederek medya mensuplarına poz verdi.
 
Başkan Ünal Aysal yapılan törenle Fatih Terim'e 7446 numaralı üyelik beraatını verdi. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Ünal Aysal, Fatih Terim'e beraatını vermekten dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi.
 
Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan Fatih Terim de "Çok mutluyum, gururluyum. Şimdiye kadar yaşadıklarımdan farklı onur verici bir olay. Başkanın elinden beraatımı almak onurlandırdı" diye konuştu.
 
Öte yandan Divan Kurulu toplantısından ayrılan Başkan Ünal Aysal, çıkışta medya mensuplarının son günlerde yaşanan demeç krizi ve dün 2 - 1 kaybedilen Kasımpaşa maçından sonra teknik direktör Fatih Terim'in yaptığı açıklamaların sorulmasını ise cevapsız bıraktı. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com