Terim kararını verdi mi ? Açıkladı!

Terim kararını verdi mi ? Açıkladı!
Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Felipe Melo ve Albert Riera hakkında açıklamalar yaptı.

SANSÜRSÜZHABER - Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, LİG TV'de Süper Final'in 4 teknik direktörünü getiren programda Felipe Melo ve Albert Riera hakkında açıklamalar yaptı.

Terim yaptığı açıklamada, "Bugün yerli yabancı tüm oyuncularımız antrnemandan sonra benim odama geldiler. Bu olayın hoş olmadığını, kendilerini çok üzüldüklerini ifade ettiler. Biz takım olarak geldik, takım olarak da gitmek istiyoruz gibi bir yaklaşımda bulundular. Ben karar vermedim henüz. Bu arkadaşlar renklere saygısızlık etmiştir. Parasal olarak ne kadar ceza verirseniz verin, şampiyonluk yolunda bizimle yürümemeleri en büyük cezadır. Affetmek Allah'a mahsus. Biz bu konuda yanlış örnek olmasın diye taviz vermedik. Antrenmana almadık. Biz insanları kazanmak için burdayız. Yeter ki Galatasaray'ın değerlerine saygı duymalıyız.

Melo'yu biz 34 haftaya göre ayarladık. Melo benim odama 4 defa gelmiştir. Özür dilemiştir. Kolay insanı herkes idare edebilir, önemli olan zoru idare etmek. Ama her şey Galatasaray lehine işlerse tabi ki birlikte oluruz. Çok üzüldüm, alın terimize, renklerimize bir saygısızlığı kabul etmek zor. Bu hareket hiç beklemediğim bir hareketti. Konuşulanların bir kısmını dışarıya veriyoruz. Dediğim gibi ikisinin de çok üzüldüğünü biliyorum. Düşüneceğim, taşınacağım. Melo bizim önemli oyuncularımızdan. Bizim çok fazla kadro derinliğimiz olmadığını düşünüyorum." ifadelerini kullandı. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com