Terim kimlere şans verecek?

Terim kimlere şans verecek?
Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in derbinin 11'ini hemen hemen şekillendirirken taktik çalışmalarda orta saha ve forvetle ilgili farklı alternatifler üzerinde durduğu öğrenildi.

Tecrübeli teknik adamın birinci alternatif olarak Beşiktaş maçının 11'inde değişiklik yapmayı düşünmediği ve maça orta sahada Engin - Melo - Selçuk - Riera, forvette de Necati - Elmander ikilisiyle başlamayı planladığı belirtildi.

Terim'in, Riera'nın Beşiktaş karşılaşmasında gösterdiği performanstan memnun olduğu ve bu futbolcuyu sergilediği futbol sonrası yedek bırakmak istemediği ifade edildi.

Taktik çalışmalarda ikinci alternatif olarak normal sezonun ilk yarısında oynanan Fenerbahçe maçıyla müthiş bir yükselişe geçen ve Beşiktaş maçında cezası nedeniyle forma giyemeyen Emre ÇolakRiera'nın yerinde deneyen tecrübeli teknik adamın forvette de iki farklı ikili üzerinde durduğu vurgulandı.

Terim'in ağırlıklı olarak 11'de görevlendirdiği Necati - Elmander ikilisinin yanısıra Emre Çolak'ı ilk 11'de sahaya sürmesi halinde yabancı kontenjanı sıkıntısı da yaşamayacağından forvette Necati'yi yedek soyundurarak Elmander ve Baros'u görevlendirebileceği, çalışmalarda bu ikili üzerinde de durduğu ileri sürüldü.(EAK)

Milliyet- Lig Tv

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com