Terim'den basın mensuplarına teşekkür

Terim'den basın mensuplarına teşekkür
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve yardımcıları basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Spor Toto Süper Lig'de kazanılan şampiyonluğun ardından, sarı-kırmızılı ekibi takip eden basın mensuplarına kahvaltı verdi.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde buluna Tike restoranda gerçekleştirilen kahvaltı yemeğine, Fatih Terim ve yardımcıları Hasan Şaş ile Ümit Davala'nın yanı sıra, yöneticiler Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak da katıldılar.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

BASIN MENSUPLARINA TEŞEKKÜR

Samimi bir sohbet ortamında geçen kahvaltının ardından kısa bir konuşma yapan Terim, ''Her zaman yakınımızdasınız ve asıl cefayı çekenler sizlersiniz'' derken, ''Sizlerle bir kahvaltıda buluşmayı, sizlere teşekkür etmeyi, bu beraberliğin gelecek yıllarda da en düzgün şekilde devam etmesini dilemek için bir araya geldik. Bizim emeğimize nasıl saygı duyuyorsanız, sizin emeklerinize de nasıl saygı duyduğumuzu ifade eden bir koşma yapmayı uygun gördüm. Koca bir yıl emek verdiniz. Kahrımızı çektiniz. Kendi adıma, takımım adına ve arkadaşlarım adına geldiğiniz içini hepinize teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com