Terim'den F.Bahçe mesajı

Terim'den F.Bahçe mesajı
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Milliyet Gazetesi Ödül Töreni öncesi konuştu.

Milliyet Gazetesi okurları tarafından Yılın Antrenörü seçilen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, ödül hakkında konuştu.

Galatasaray'ın hocası Fatih Terim, "Bir defa bu geleneksel yarışma ve Milliyet'in uzun yıllardır yaptığı yarışma. Buradan bu geceyi organize eden herkese ve halkımıza bana bu teveccühü gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Daha önce de aldım bu ödülleri ama almak daha da motive ediyor. Ödüle layık görülen herkesi de tebrik ediyorum" dedi.

Fatih Terim, Galatasaray ve Fenerbahçe olarak Türkiye'yi bu sezon başarıyla temsil ettiklerini belirtirken, Fenerbahçe'ye de başarı dileklerini ileterek, "İki kulüp olarak Avrupa'da bu sene çok güzel temsil ettik. Fenerbahçe devam ediyor ve onlara da başarılar diliyorum. Real Madrid ile oynadık biz ve galip sayılır bu yolda mağlup diyorum. Umarım ülkemiz uluslararası alanda daha başarılı olur. Ödüller itici güç olur. İyi bir iş yaptığınızda aldığınız bir teşekkür bile edilince motive oluyorsanız, bu ödüllerde sizi sonraki savaşlarınıza hazırlar. Marifet iltifata tabidir diye sözümüz var. Biz bunu esirgememeliyiz. Bizim için en önemli motivasyon kaynağı bu tip ödüller" açıklamasını yaptı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com