"Terim'den habersiz transfer yapmam"

"Terim'den habersiz transfer yapmam"
Aysal: “Drogba’nın hocadan habersiz transfer edildiği gerçek dışı. Fatih Hoca’dan onay almadan G.Saray Başkanı bir şey yapmaz. Ben kendi sınırlarımı biliyorum.”
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Drogba transferinin teknik direktör Fatih Terim’den habersiz yapıldığı yönündeki iddiaların gereksiz ve lüzumsuz gündem yaratmaya yönelik davranışlar olduğunu söyledi. Sarı-kırmızılıların başkanı, İktisadi Araştırmalar Vakfı’nın Levent Büyükdere Plaza’daki Türkiye Sigorta Birliği Konferans Salonu’nda düzenlenen Araştırma ve Tez Değerlendirme Yarışmaları Ödül Töreni ile “Spor Yönetiminin Sorunları” konulu konferans öncesinde ve sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlarken şu açıklamaları yaptı:
 
‘STOPERİ DUYMADIM’

“Öncelikle her türlü oyuncu alımını Fatih Hoca ile birebir mutabakat içinde yaptık. Daha çok gol atan, daha az gol yiyen bir takım olma önceliğimizi muhafaza ettik. Fatih Hoca’dan onay almadan, yani teknik onay almadan G.Saray Başkanı bir şey yapmaz. Ben kendi sınırlarımı biliyorum, yetkilerimi de biliyorum. Ama mesuliyetlerimi de bildiğim için kendimi garantiye almadan bir alışveriş yapmam. Fatih hocanın ‘stoper ve savunma için uğraştılar’ lafını da ben duymadım.” (TOK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com