Terim'den transfer açıklaması

Terim'den transfer açıklaması
Galatasaray'da teknik Direktörü Fatih Terim, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini, bunun için doğru kararı vermeye çalıştıklarını belirtti. Transferler hakkında bilgi verdi.

Fatih Terim, yaptığı açıklamada, transfer için kulüp yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çalıştıklarını, ancak ligin başlangıç tarihinin 9 Eylül'e ertelenmesi nedeniyle olayları gözden geçirme ve acele etmeme durumunun ortaya çıktığını vurguladı.

"O yüzden dikkatli davranıyorum ama transferimiz var tabi ki" diyen Terim, "Dikkat ediyoruz. İlk önce bize teknik olarak iyi iş yapsın, ekonomik olarak en iyisini yapalım gibi durumları düşünerek doğru kararı vermeye çalışıyoruz" ifadesini kullandı.

BAROS'A GÜVENİ ARTTI

Forvet mevkisine transfer yapıp yapmayacaklarının sorulması üzerine Terim, "Baros'u kazanmak için hareket edeceğimizi söylemiştim. Baros'un formu önemli bizim için, atacağı goller de önemli. Elmander çok iyi bir profesyonel.

Çok da iyi bir insan, yeteneklerini sahaya yansıtmaya çalışan biri. Bu iki arkadaşımız her halükarda bizim güvendiğimiz isimler ama o mevkiye transfer yapmak için de uğraşıyoruz. Bu iki arkadaşımızın form durumu da bizim bu kararımızı etkileyecektir" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com