Terim'e Rüya Gibi Bir Teklif Daha!

Terim'e Rüya Gibi Bir Teklif Daha!
Uzun zamandır takım çalıştırmayan Fatih Terim'e teklif üzerine teklif yağıyor...

Türk Milli Takımının ve Galatasaray'ın eski teknik direktörü Fatih Terim uzun süredir takım çalıştırmamasına rağmen teklif üzerine teklif yağıyor.

1 HAFTA ÖNCE RUS BASINI İDDİA ETMİŞTİ
Sportaktik.com'un haberine göre; yaklaşık bir hafta önce Rus basını Terim'in Spartak Moskova'nın başına geçeceğini yazmış, Bakan Fedorov'un Terim'e yılda 3 milyon euro ve 100 milyon euro'luk da transfer bütçesi vereceğini iddia etmişti.

O'LEARY'NİN YERİNE TERİM
Bugün ise Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Bawaba gazetesi Al Ahli takımında görevden alınan David O'Leary'nin yerine takımın başına Fatih Terim'in geçeceğini iddia etti. Gazete sezon sonuna kadar takımı yardımcı hoca Abdul Hamid Al-Mastak'ın çalıştıracağını sezonun bitiminde ise yeni hocanın takımı devralacağı bildirildi.

ZACCEHERONİ VE METSU'NUN İSİMLERİ GEÇİYOR
Al Ahli'nin teknik direktörlük görevi için Zaccheroni ve Metsu'nun da isimlerinin geçtiği bildirdildi. Dubai takımının başına geçecek teknik adamın yıllık 4 milyon euro civarında para kazanacağı da haberde yer alan bir başka detaydı.

UMMAN TEKLİFİNİ KABUL ETMEMİŞTİ
Umman Futbol Federasyonu başkanı Khalid Bin Hamadi yıllık 10 milyon dolar teklifle kapısını çaldığı efsane hocaya, 10 milyon dolarlık bir teklifte bulunmuştu.Ancak Terim, daha sonra bu teklifi kibarca reddetmişti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com