Terim'in kararı beni şok etti!

Terim'in kararı beni şok etti!
Galatasaray'da kalmak için elimden geleni yapacağım ve kiralık gitmek istemiyorum.

Galatasaray'da geçen sezonun başında büyük umutlarla transfer edilen Okan Derici teknik direktör Fatih Terim tarafından yeni sezon hazırlıklarına dahil edilmeyince şok yaşamıştı. Sarı-kırmızılı takımda kampa Mertan Caner Öztürk, Berk Ünsal ve Eray gibi isimler dahil edilmiş ancak Okan kadro'da kendine yer bulamamıştı. Galatasaray taraftarının en büyük buluşma noktası olan WEBASLAN.COM genç oyuncu Okan Derici'ye ulaştı ve merak edilenleri sordu.

Fatih Terim'in kendisini kamp kadrosuna dahil etmemesiyle ilgili olarak "Öncelikle çok üzüldüm. Hatta şoka uğradım diyebilirim çünkü sezon daha başlamadan hazıklıklara başlamıştım ve kampa gitmeyi bekliyordum. Ancak istediğim gibi olmadı. Hocamın benimle ilgili verdiği karara saygı duyuyorum. Öyle uygun gördü demekki" ifadesini kullandı.

"O FORMAYI GİYMEK İÇİN SAVAŞACAĞIM"

Galatasaray'a geldiği günden bu yala elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını belirten Okan "küçüklüğümden beri renklerine aşık olduğum takıma geldiğimde inanılmaz mutlu olmuştum. Hiç kimse sanmasın ki pes edeceğimi. Hocam nerde uygun görürse ben çalışmalarıma devam eder maçlarıma çıkarım. Şunu da herkes bilsin o formayı giymek için savaşacağım" dedi.

"KİRALIK GİTMEK İSTEMİYORUM"

Fatih Terim'in verdiği karara çok üzüldüğünü ancak bu üzüntüyü hemen atlattığını ve tek başına antrenmanlarını devam ettirdiğini açıklayan genç yenetek "şuanda İstanbul'dayım aksatmadan devam ettiriyorum. Galatasaray'da kalmak için elimden geleni yapacağım ve kiralık gitmek istemiyorum" şeklinde konuştu. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com