Terkedilen bebeğin annesi mektup bırakmış

Terkedilen bebeğin annesi mektup bırakmış
Bebeğini bir apartmana bırakan kadının yazdığı mektuptan tecavüz itirafı çıktı.

Kütahya'da Emniyet Müdürlüğü karşısındaki apartman içerisine bir kadın tarafından battaniyeye sarılı olarak bırakılan 15 günlük kız bebek olayının ardından dram çıktı.

Bebekle birlikte bırakılan mektupta kimliği belirsiz kadın tecavüze uğradığını belirterek "Ailem bebeği öğrenirse beni öldürür" dedi. Adnan Menderes Bulvarı Kütahya Emniyet Müdürlüğü karşısındaki Damla Apartmanı'nda dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda kimliği belirsiz bir kadın, kucağında battaniyeye sarılı bebeği apartman girişindeki asansörün önüne bıraktı.

Apartmandaki güvenlik kamerasının saniye saniye görüntülediği olayda terk edilen bebeği gören apartman sakinleri durumu polise bildirdi. Talihsiz bebek Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen, hemşirelerin 'Rüya' adını verdiği bebek bakım altına alındı. Kütahya Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, terk edilen bebeğin yanında bir mektup buldukları belirtti. Bebeği terk eden kadın tarafından bırakılan mektupta şunların yazılı olduğu belirtildi:

"Bir yıl önce tecavüze uğradım ve hamile kaldım. Çocuğum doğduktan sonra babasına söyledim ama bebeğimi ve beni kabul etmedi. Ben bebeğimi doğurduktan sonra çok sıkıntılar çektim. Bazen karnını doyuramadım, bazen altına bez alacak para bulamadım. Çocuğumun altına bez alamadığım için kadın pedi kullanmak zorunda kaldım. Güçlükle bugüne kadar geldim ama artık çaresizim. Çok düşündüm ve çocuğumu bırakmaktan başka çare bulamadım. Benden daha iyi bakacak insanların çıkacağına eminim. Eğer bebeğimi ailem duyarsa hem beni hem de bebeğimi öldürür. Korktuğum için ve zor şartlarda olduğum için bırakmak zorundayım. Bebeğime iyi bakın. Beni de affedin."

Kütahya Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, apartmana 15 günlük çocuğunu bırakan kadının bulunması için çalışmaların sürdüğünü bildirdi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com