Terör örgütü ilk kez...

Terör örgütü ilk kez...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç, CHP Tunceli Milletvekili Aygün'ün kaçırılmasıyla ilgili ayrıntıları yakından takip ettiklerini belirtti.
Koç, 5 CHP milletvekilinin konuyla ilgili olarak Tunceli'ye hareket ettiğini bildirdi.
 
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün kaçırılmasıyla ilgili ayrıntıları yakından takip ettiklerini belirterek, 5 CHP milletvekilinin konuyla ilgili olarak Tunceli'ye hareket ettiğini bildirdi.
 
Koç, CHP Genel Merkezi'nde Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün kaçırılmasıyla ilgili basın mensuplarına açıklama yaptı. 
 
Seçim bölgesi Tunceli'de bir süredir çalışmalar yürüten Aygün'ün, Ovacık ilçesinden Tunceli'ye dönerken PKK'lı teröristler tarafından yolunun kesildiğini belirten Koç, ''Arkadaşımız direnmesine rağmen şu anda alıkonulmuş vaziyette. Bize intikal eden haberler de bu şekilde. Sayın Tunceli Valisi ile bizim aramamız üzerine bir görüşmemiz oldu. Takibin devam ettiğini belirttiler. İlginç olan taraf şu ana kadar Hükümet tarafından CHP Genel Başkanı'na ve CHP'nin kurumsal yapısına herhangi bir bilgilendirme için geri dönüş olmamasıdır'' dedi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com