“Terör saldırısını kınıyoruz”

“Terör saldırısını kınıyoruz”
Demokrat Parti Kütahya İl Başkanı Atila Palangalı, terörist saldırısı ile ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında, "7 askerimizi şehit edenleri ve teröre alkış tutanları lanetle kınıyoruz"dedi.

Demokrat Parti Kütahya İl Başkanı Atila Palangalı, terörist saldırısı ile ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında, '7 askerimizi şehit edenleri ve teröre alkış tutanları lanetle kınıyoruz'dedi.
Palangalı'nın açıklaması şöyle: 'Teröristlerin, Tokat'ın Reşadiye ilçesi kırsalında devriye görevinde bulunan jandarma ekiplerine karşı giriştikleri saldırıda, ilk belirlemelere göre 7 askerimizi şehit ettiklerini büyük bir üzüntü içinde öğrenmiş bulunuyoruz.7 askerimizi şehit edenleri ve teröre alkış tutanları lanetle kınıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti güçlü bir devlettir. Bu hainlere en kısa zamanda gereken dersi güvenlik güçlerimiz, şehit mehmetçiklerimizin silah arkadaşları verecektir. Türk milleti milletimizin birliğini dirliğini bozmak isteyenlerin her zaman karşısında olacaktır ve olacağız. Vatan için görev yapan, vatandaşlarımızın emniyetini, güvenini ve asayişi sağlarken hain bir pusu sonucu Tokat'taki menfur saldırıda şehit olan mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet, aziz şehitlerimizin aileleri ile kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına başsağlığı dileklerimizi sunuyor, yaralı mehmetçiklerimize de acil şifalar diliyoruz.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com