Teröre destek veren zihniyet Hüseyin Çelik

Teröre destek veren zihniyet Hüseyin Çelik
MHP Grupbaşkanvekili Oktay Vural, Hüseyin Çelik'in Türkiye'yi sarsan sözlerini değerlendirdi.
AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in terör olaylarına yönelik sözlerini de değerlendiren MHP Grupbaşkanvekili Oktay Vural, ''BDP sözcüsü Hüseyin Çelik'in dediğine bakın. Teröre destek veren zihniyet. Şehitliğin anlamını bilmeyen, şehitlerin kıymetini, Mehmetlerin kıymetini bilmeyen bu zihniyettir'' diye konuştu.

''Birkaç Mehmet için TBMM toplanamazmış, kıllarına zarar gelse bu Meclis toplanmasını bilir'' ifadesini kullanan Vural, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
''Haddini bileceksin. 'Şeytanla bile görüşürüm' diyen zihniyet, şehitlik kavramını hiçe saymıştır. Bu zihniyetin PKK ile mücadelenin zaaf kaynağı olduğu açık ve nettir. Çelik gibilerin şuur altında bunlar vardır. Bugün vatandaşlarımızın gönlünden Çelik'e yönelik hangi ifadeler geçiyorsa ona imzamı atıyorum. Hüseyin Çelik sana sesleniyorum; onlar birkaç Mehmet değil 74 milyon Mehmetçik. Onlar bu milletin namusu, şerefi. Bu milletin namusuna ve şerefine dil uzatıyorsun. Hüseyin Çelik gibiler terörle mücadeleyi anlamaz, onun için AKP'nin bu kılavuzlarının getirdiği nokta budur. Sayın Başbakan, kılavuzlarına dikkat et. Bu millet şehitleri aşağılayın diye size oy vermedi. Sen 'kelle' diyebilirsin ama onlar şehittirler ve bu milletin gururudurlar.
 
Türk milletinden özür dileyin. Terörle mücadele konusunda atılan en ufak adımı bile destekliyoruz. Tek bir endişemiz var; Türkiye. Hiçbir siyasi rant kaygısı duymuyoruz. Bu zihniyeti kınıyorum. Hadsiz, hesapsız, izansız bu açıklamayı milletimin gönlündekilerle birlikte aynen kendisine postalıyorum.'' (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com