Terörle mücadelede ne durumdayız?

Terörle mücadelede ne durumdayız?
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye'nin terör karşısında oldukça iyi bir aşamada olduğunu iddia etti.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, terörle mücadeleyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yılmaz, Türkiye'nin terörle mücadelede geldiği noktadan memnun...

Yılmaz, cami çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye'nin terörle mücadelede çok iyi bir aşamada olduğunu belirterek, ''Terörle mücadelede kararlılıktan taviz verilmeyecek. Ancak bu uzun bir süreç. Biraz sabır, milletimizin desteği ve duası gerekiyor. Belli bir süreç sonunda terörü göreceksiniz ki çok marjinal bir hale getireceğiz. Terör marjinal hale getirildikten sonra Türkiye, çok daha büyük bir güç haline gelecek, küresel güç olacak inşallah'' diye konuştu.

Bir gazetecinin ''Yaklaşık 3 ay önce Diyarbakır'da 2 tane rütbeli ve bir tane sağlık memur kaçırıldı, bunların akıbeti hakkında bilgi verebilir misiniz?'' şeklindeki sorusunu, Yılmaz, ''Biliyorsunuz bunlardan sağlık memuru olan serbest bırakıldı. Rütbeli olanlar hala onların elinde. Ama arkadaşların çalışmaları devam ediyor. Bu süreç içerisinde onları da kurtaracağız inşallah'' diye yanıtladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com