Ters Şeritte Ölüm Oyunu!

Ters Şeritte Ölüm Oyunu!
Manisa'da 4 trafik magandası bölünmüş yolda ters şeritte dakikalarca yol alıp onlarca aracı riske attı. Üzerine polisle dalga geçtiler fakat yolda da tek trafik aracı yoktu...

Manisa'da 4 trafik magandasının kendi aralarında girdikleri iddia, 'bu kadar olmaz' dedirten görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Ters yola girme iddiası sonrası konuşmalardan isminin Eray olduğu öğrenilen sürücü, aracıyla ters yola girerek kilometrelerce yola tersten devam ediyor.

Karşıdan gelen araçlara aldırış etmeden yoluna devam eden çılgın sürücü, arkadaşlarına 'İstanbul'a kadar giderim. Hakkınızı helal edin' demeyi de ihmal etmiyor.

Cep telefonuyla bu anları görüntüleyen arkadaki genç de görüntüleri facebooka koyacağını belirterek sürücünün yakın plan yüz görüntüsünü çekmeyi ihmal etmiyor.

'Polisler facebooktan bizi yakışıklı görsünler' diyerek emniyetle dalga geçen gençlerin sırf inat uğruna hem kendi hayatlarını hem de karşılarındaki masum insanların hayatlarını tehlikeye atmaları Türkiye'de trafik magandalığının ulaştığı noktayı gözler önüne sermesi açısından dikkat çekiyor.

Dakikalarca bu şekilde yollarına devam eden gençleri karşıdan gelen araçlar selektörle ikaz ediyorlar, ancak gençler buna aldırış etmiyorlar. Gençlerin ölümle alay ettikleri bu çılgınlıkları daha sonra yandaki gencin sürücü arkadaşını güçlükle ikna etmesiyle son buluyor.

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com