Terzi Tura Erken Başladı

Terzi Tura Erken Başladı
CHP’DEN Tekirdağ Büyük Şehir aday adaylığını açıklayan Şerafettin Terzi Şarköy'ü gezerek vatandaşlara projelerini anlattı

CHP’DEN Tekirdağ Büyük Şehir aday adaylığını açıklayan Şerafettin Terzi Şarköy'ü gezerek vatandaşlara projelerini anlattı.
CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi başkan aday adayı Şerafettin Terzi dördüncü ilçe programını Şarköy’e gerçekleştirdi. Pazar günü Şarköy programına Uçmakdere köyünden başlayan Terzi, köydeki vatandaşlar ile sohbet ettikten sonra yamaç paraşüt alanına giderek, yamaç paraşütü yapan vatandaşlarla da kısa süre sohbet etti. Sırasıyla Hoşköy, Kirazlı, Çınarlı, Mürefte, Eriklice, Kocaali, Yeniköy Ve Kızılcaterzi köylerinde ziyaret etti. Köydeki esnaf ve çiftçinin sıkıntılarını dinleyen Terzi, kendisini tanıttı ve çözüm önerilerini anlattı. Terzi, ''Sorunlarınızı yakından takip ediyorum. Ben de çiftçi ailenin çocuğuyum. Üzüm, ayçiçeği, buğday, mısır para etmiyor. Ektiğinin karşılığını alamıyor. 2014 yerel seçimlerinde büyükşehir belediye başkanı olduğumuzda ekibimiz ile birlikte sizler için elimden gelenin fazlasını yapacağım. Birlikte sıkıntılara çözüm bulacağız, birlikte çözeceğiz.'' dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com