Terziler Odası ''Başkanı'nı'' Seçti

Terziler Odası ''Başkanı'nı'' Seçti
Kütahya Terziler Odası Başkanlık seçimi 04 Mart Cuma günü Paşam Sultan Türbesi Bilim ve Teknik Konağı'nda yapıldı. Terziler Odası başkanlığına Bekir Durmuş (33) ile Mustafa İmamoğlu (52) aday olarak yarıştılar. Mustafa İmamoğlu 63 oy alırken, Bekir

Kütahya Terziler Odası Başkanlık seçimi 04 Mart Cuma günü Paşam Sultan Türbesi Bilim ve Teknik Konağı'nda yapıldı. Terziler Odası başkanlığına Bekir Durmuş (33) ile Mustafa İmamoğlu (52) aday olarak yarıştılar. Mustafa İmamoğlu 63 oy alırken, Bekir Durmuş 132 oy aldı. Böylece Terziler Odası'nın yeni başkanı Bekir Durmuş oldu.
Kütahya Terziler Odası Başkanlık seçimi 04 Mart Cuma günü Paşam Sultan Türbesi Bilim ve Teknik Konağı'nda yapıldı. Terziler Odası Başkanlığına Bekir Durmuş (33) ile Mustafa İmamoğlu (52) aday olarak yarıştılar. Mustafa İmamoğlu 63 oy alırken, Bekir Durmuş 132 oy aldı. Böylece Terziler Odası'nın yeni Başkanı Bekir Durmuş oldu.
Kütahya Terziler Odası bünyesi altında; terziciler, nakışçılar, ayakkabıcılar, yorgancılar, İkinci el ev eşyası satanlar, çamaşır yıkamacılar, kasaplar, çantacılar ve son olarak Kuru Temizlemeler bulunmaktadır.
Terziler Odası Başkanı Bekir Durmuş Oda'ya toplam 271 üyenin kayıtlı olduğunu belirterek kayıtlı üyelerin hepsinin oy kullandıklarını belirtti.
04 Mart Cuma günü yapılan Kütahya Terziler Odası Başkanlık seçiminde
Kütahya Terziler Odası Başkanlığına seçilen Bekir Durmuş, 33 yaşında, düz lise mezunu ve 2 çocuk sahibi olduğunu söyledi. Durmuş:'' Genç olduğum için bu meslek dinamizim ve koşuşturma gerektirdiği için bende bütün koşuşturmaları yapabileceğime inandığım için aday oldum ve üyelerimiz de beni başkanlığa layık gördüler bana destek veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum.'' dedi.
Başkan Bekir Durmuş, yaptığı açıklamda, Terziler Odası bünyesinde bulunan bütün işletmelere aynı mesafede yaklaşacaklarını vurguladı. Durmuş; Terziler Odası Başkanı belediyelerle ve maliye ile koordineli bir şekilde çalışarak kaçak işletmelere son vereceklerini de sözlerine ekledi.
Durmuş, başkanlığı süresince şu konulara çözüm üreteceğini belirtti:'' Terizler Odası'na kayıtlı üye olup, meslek diploması sahibi olmayanlara diploma kazandırılması, defile ve fuarların öneminin Oda üyelerine anlatılması, Oda adına ait bir interet sitesinin oluşturulması, Oda kayıtlarının tutulabileceği muhasebe servisinin oluşturulması, Oda üyeleri arasında adaletli fiyat listesi tarfesinin oluşturulması, fiyatları belli bir seviyede tutup üretimdeki kalitenin artırılması, kayıt dışı çalışan işletmelerle mücadele edilmesi.'' (M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com