Tezgahtar Kıza Kameralı Seks Tuzağı

Tezgahtar Kıza Kameralı Seks Tuzağı
Samsun'da otomobil alım satımı yapan 56 yaşındaki Yunus Ö., arkadaşının giyim mağazasında tezgahtar olarak çalışan 24 yaşındaki kıza tecavüz edip, bunu da kameraya kayıt ederek şantaj yaptı.

Samsun'da galeri sahibi Yunus Ö., yaklaşık 3 yıl önce arkadaşına ait giyim mağazasına ziyarete gidip gelirken, orada tezgahtar olarak çalışan genç kız ile tanıştı. Bir süre sonra genç kıza arkadaşlık teklifinde bulunan Yunus Ö.'nün bu teklifi, genç kız tarafından 'erkek arkadaşı olduğu' gerekçesiyle reddedildi. İddiaya göre kızdan vazgeçmeyen Yunus Ö., genç kızı arayarak "Erkek arkadaşın hakkında bilmediğin şeyler var. Gelirsen anlatırım" diyerek buluşmaya çağırdı. Daha sonra da genç kızı yaşadığı karavana götürdü. Burada tehditle genç kızı taciz etti.

'KAMERAYA KAYDETTİM' DEYİP ŞANTAJ YAPTI

Birkaç gün sonra mağduru telefonla arayarak taciz olayını kameraya kayıt ettiğini karavana gelmediği takdirde görüntüleri yayarak rezil edeceğini söyledi. Korkuya kapılan genç kız sanıkla karavanda buluşarak ilişkiye girdi. 8 ay boyunca istediği zaman genç kızı çağırarak ilişkiye giren Yunus Ö. son olarak da 3 bin TL'lik senet imzalattı.

ARKADAŞLARI DÖVDÜ

Şantajlardan bıkan kız, 2 arkadaşından yardım istedi. Birkaç gün sonrada kendisini çağıran Yunus Ö.'nün yanına gitti. Karavanın önünde sohbet ettikleri sırada genç kızın arkadaşları gelip Yunus Ö.'yü döverek, görüntülerin bulunduğu dizüstü bilgisayarı aldı. Yunus Ö.'nün şikayeti üzerine kız ve iki arkadaşı gözaltına alınınca şantaj ve tecavüz iddiası ortaya çıktı. Karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olan kız. ve Yunus Ö. çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

'BORCUNA KARŞILIK SENET İMZALATTIM'

Samsun 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ne 'şantaj ve zorla cinsel ilişkiye girme' suçlarından 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle hakkında dava açılan Yunus Ö. ilk kez hakim karşısına çıktı. Savunmasında genç kızla zorla ilişkiye girmediğini ileri süren sanık şunları anlattı:
"3 yıldır kendisini tanırım. Son 2 yıldır cinsel ilişkiye giriyorduk. Bu süre içinde benden toplam 3 bin TL borç aldı. Benden ayrılmak istediğini söyleyince, 'paramı öde benim için sakıncası yok' dedim. Ödeyeceğini söyleyip, borcuna karşılık senet imzalayıp gitti. Son kez benimle buluşmaya geldiğinde, karavanın önünde otururken 2 kişi gelip bana saldırdı. Sevişme görüntülerimizi onun bilgisi dahilinde anı olsun diye çektim. Birlikte seyrediyorduk. Bilgisayardan silmek istediğimde kendisi, 'İzlemek hoşuma gidiyor' diyerek bana engel oldu. Kendisine şantaj yapmadım."

'BAŞKA KIZLARI DA KAYDETMİŞ'

Duruşmaya katılmayan ancak soruşturma aşamasında Cumhuriyet Savcısına ifade veren genç kız ise, sanık ile olan sevişme görüntülerinin kayıt edildiğini bilmediğini ileri sürerek, "Başka kızları da tuzağına düşürmüş. Onların da görüntülerini bana izlettirdi" diye konuşarak şikayetçi olmuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com