TFF Başkanı, kanal telefonu yerine cebi kullandı!

TFF Başkanı, kanal telefonu yerine cebi kullandı!
TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Beyaz TV'de yayınlanan 'Ve Gol' programına cepten bağlandı...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Ve Gol’ programı yorumcularından Rasim Ozan Kütahyalı‘yı kişisel cep telefonundan arayarak canlı yayında Ahmet Çakar‘ın iddialarına cevap verdi.
 
Ahmet Çakar, “Biz eşek başı mıyız, biz zurnanın son deliği miyiz?” dedi. Çakar’ın bu sözlerinin ardından canlı yayına bağlanan Cumhuriyet Gazetesi yazarı Hürol Birol’un Sami Çölgeçen hakkında öne sürdüğü yeni iddia ise gündeme damgasını vurdu. Yapılan iddialarla ilgili olarak canlı yayına telefonla bağlanan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ın “Sami Çölgeçen’in TFF‘de görevli olduğundan haberim yok” demesi de yorumcularda adeta şok etkisi yarattı…

Beyaz Tv’de yayınlanan “Ve Gol” programında konuşan Ahmet Çakar, Sami Çölgeçen’in Kayserispor - Galatasaray maçında stat içinde gezdiğini gündeme getirdi. Çölgeçen’in üzerinde şaibe olmasına rağmen TFF‘de görevli olduğuna dikkat çeken Ahmet Çakar “Bu gece karar verdim. Futbolun Kurtlar Vadisi’nin senaryosunu bir arkadaşımla beraber yazmaya başlıyorum. Bakın bakalım Kurtlar Vadisi Futbol nasıl yazılırmış? Biz eşek başı mıyız, biz zurnanın son deliği miyiz?” diyerek TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’a tepki gösterdi.
 
TFF BAŞKANI, KANAL TELEFONU YERİNE CEP TELEFONUNDAN ARADI
 
Ahmet Çakar‘ın bu iddialarından sonra canlı yayına telefonla bağlanan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ise Sami Çölgeçen’in TFF‘de görevli olduğundan haberi olmadığını söyledi. Kanal telefonu yerine Rasim Ozan Kütahyalı’nın kişisel cep telefonunu arayan Aydınlar, yayına cep telefonu ile bağlandı. Rasim Ozan telefonun hoparlörünü açarak Aydınlar’ın sözlerini mikrofondan dinletince, ortaya da daha önce televizyon tarihinde görülmemiş bir canlı yayın bağlantısı da gerçekleşmiş oldu. Aydınlar Sami Çölgeçen’in TFF‘de çalıştığını ilk defa bu programda öğrendiğini ifade ederek “O kadar insan çalışıyor, hepsini tanımam mümkün değil. Ben bu konunun gereğini yapacağım.” dedi.
 
ÇÖLGEÇEN HAKKINDA YENİ İDDİA
 
Canlı yayına bağlanan Cumhuriyet Gazetesi yazarı Hürol Bilal ise Ahmet Çakar‘ın Sami Çölgeçen hakkında ki iddialarını doğruladı ve şöyle dedi: “Ahmet Çakar televizyonda herkesin bildiği bir şeyi söyledi. Bunu ben ve bütün arkadaşlarım hepsini bilir. Çünkü Sami bunu her yerde söylerdi.” dedi ve Çölgeçen’le ilgili yeni bir iddia da bulundu. Çölgeçen’in kendisini hakemlere para vermek teşvik ettiğini öne süren Hürol Bilal “O zamanlar yabancı hakemlerin parasını kulüpler verirdi. Çölgeçen bana zarfların içine fazla para falan koyun derdi. Sami Çölgeçen bana Banik Ostrava maçının hakemine özel uçakla gidip 70 bin dolar verdiğini söyledi.” dedi.
 
O UÇAK ALP YALMAN’INDI
 
Ahmet Çakar da Hürol Bilal’in iddiasının doğrulayarak “Hürol beyin dediği doğru. Hakemin ismini biliyorum ama emin değilim. Ama hakemin Romen olduğunu biliyorum. Tıpkı Hürol beye söylendiği gibi bu iddia da bana söylendi. Gidilen uçağın da Galatasaray Başkanı Alp Yalman’ın uçağı diye biliyorum.” dedi.
 
Kaynak: Hürriyet Gazetesi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com