TFF'de sıcak gelişme!..

TFF'de sıcak gelişme!..
Tarihi "Futbolda şike" davasında Etik Kurul'un raporunu değerlendirmek için Antalya'da kampa giren Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetimi'nin toplantısı devam ediyor.

3 Temmuz'da başlayan ve Türk futbolunu derinden etkileyen süreç ile ilgili cuma günü Antalya Gloria Golf Serenity Otel'de Yıldırım Demirören başkanlığında toplanan TFF Yönetimi normalda bugün otelden çıkış yapacaktı. Ancak toplantıya akşama kadar devam edip Fenerbahçe-Beşiktaş maçını da burada izleyecekleri öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre kararların alındığı ancak,  bu akşam oynanacak derbi maç nedeniyle açıklamanın maçtan sonraya bırakıldığı belirtildi.

Bu davranış; maç öncesi bir infial yaratmamak olarak yorumlanırken, derbiye tesir etmemek için de TFF'nin açıklamayı sonraya bıraktığı ifade ediliyor.

TFF'nin yarın Çağlayan Adliyesi'nde yeniden başlayacak duruşmaları da hesaba kattığı ve basın toplantısını Antalya'da yarın 11.00'de yapacağı öğrenildi.

Demirören Yönetimi'nin kulüplerin Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilip edilmeyeceği konusunda nihai kararını vermek için Antalya'daki kamp boyunca adı geçen maçların kasetlerini izledikleri öğrenilirken, bütün sonuçların yarın toplantıda açıklanacağı belirtildi. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com