"TFF'ye güvenmiyorum."

"TFF'ye güvenmiyorum."
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Yıldırım Demirören başkanlığındaki Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yönetimine güvenmediklerini söyledi.

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı yaptığı açıklamada, Yıldırım Demirören'in başkanlığını yaptığı Türkiye Futbol Federasyonu yönetimine başından beri güvenmediklerini ve aynı görüşlerinin arkasında olduklarını dile getirdi. Başkan Yazıcı, "Türkiye Futbol Federasyonu'nun yönetimine başından beri inanmadığımızı söyledik. Aynı görüşümüzün arkasında duruyoruz. Tersi olursa kaos ortamı oluşmazsa da biz buna muhalefet edecek değiliz" ifadelerini kullandı.

"ŞİKE SORUŞTURMASINDA KARAR GECİKTİ"

Şike soruşturması sonucunda alınacak kararın geciktiğini belirten Yazıcı, "Şampiyonluktan sonraki yıl 3. olduk. Artık 3. mü o da belli değil. Şike davasının sonucunda belki de başka yerde olacağız" dedi.

UEFA'nın Türk takımlarını Avrupa kupalarından men edebilmesinin ihtimalini dahi düşünmek istemediğini ifade eden Başkan Yazıcı, "Takımlar bütün sene boyunca Avrupa kupalarına katılmak için çabalıyor. Böyle bir durum olursa o zaman sadece Türkiye kupaları olacak. Bunun ihtimalini düşünmek bile istemiyorum" şeklinde konuştu.

Yazıcı ayrıca bu sezon ilk kez uygulanan Süper Final hakkında ise, "Her gün bir derbi oluyor. Belki derbilerden de soğuyabilir millet. Onların da düşüncesini ölçmek lazım" diye konuştu. (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com