TFF'ye iade edildi!..

TFF'ye iade edildi!..
Şüphelilere, TFF tarafından gönderilen tebligatların geri iadesi yeni bir kriz yarattı.

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu'nın şüphelilere gönderdiği tebligatların geri iadesinin, yeni bir kriz yarattı. Sporx Genel Yayın Yönetmeni Tahir Kum'un haberine göre ; şüphelilere gönderilen ve 20 günlük savunma süresi tanınan tebligatların, İstinye'ye geri gönderildiği iddia edildi.

Ve Türk futbolunun yeni bir krizi daha oldu… Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu'nun 18 Ocak'ta şike soruşturmasına ilişkin şüphelilere gönderdiği ve 20 günlük savunma süresi tanıdığına dair tebligatların bazılarının İstinye'ye geri gönderildiği ortaya çıktı.

TFF'nin tutuklu bulunan kişilerin tebligatlarını Metris yerine kişilerin kulüplerine yapması ve bu nedenle savunma işleminin tamamlanma süresinin uzaması krize neden oldu. Cuma günü F.Bahçe'nin tebligatları geri göndermesiyle başlayan sürece Sivasspor'da katıldı.Taraflar kişilerin tebligatlarının bulunduğu adreslere yapılmasını talep etti.

TFF'nin geri gelen tebligatları Metris cezaevine göndereceği daha önceki tebligatların aksine ekte haklarındaki iddialarla ilgili yer alan CD'lerin yerine kişilere cezaevi ortamında bilgisayar imkanı olmadığı için kağıt çıktısını alarak tebligat yapacağı öğrenildi. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com