TFF'ye şüpheyle baktıran konuşma!

TFF'ye şüpheyle baktıran konuşma!
İHA' nın geçtiği görüntülerde sözlerin Güreli'nin ağzından çıktığı servis edildi... Fakat dikkatli inceleme yapıldığında, ilk sözlerin Aydınlar'a ait olduğu anlaşıldı.

* İHA görüntüleri yayınladığında Güreli'nin konuştuğunu ve "sayemde" dediğini servis etti. Fakat konuşmanın Aydınlar'a ait olduğu ve "sayende" dediği anlaşıldı.
 
* Olayın en ilginç kısımlarından biri de futbolun kaderini belirleyecek bir açıklama öncesi TFF'nin kilit isimlerinin çok neşeli olmaları ve sürekli gülmeleri.
 
Türkiye, Futbol Federasyonu'nun şike soruşturması hakkında verdiği kararı tartışırken gündeme yeni bir bomba düştü... Dün öğlen saatlerinde İHA'nın servis ettiği bir görüntü büyük olay yarattı. TFF'nin önceki gün yaptığı basın toplantısından saniyeler önce çekilen görüntüde Başkan Mehmet Ali Aydınlar ve Mali İşlerden Sorumlu Üye Hüsnü Güreli arasında 'skandal' diyaloglar geçiyor.

O SÖZLER AYDINLAR'IN
İHA' nın geçtiği görüntülerde sözlerin tamamının Güreli'nin ağzından çıktığı servis edildi. Fakat görüntüler dikkatli incelendiğinde ilk sözlerin Aydınlar tarafından sarfedildiği anlaşıldı. İşte ikili arasında geçen o diyaloglar:
Aydınlar: Beşiktaş'ı da kurtardık sayende.
Güreli: Teşekkür etmeleri lazım. Başka kimsede yok ki bu kadar bilgi delil melil sonuç.

AĞIR ELEŞTİRİLER GELİYORDU
İşte bu diyaloglar futbol gündemini adeta alt üst etti. TFF'nin en yetkili ismi Aydınlar ve Güreli'nin arasında geçen bu konuşma şike soruşturması hakkında alınan kararı da tartışmaya açtı. Göreve geldiği ilk günden bu yana birçok kesimden ağır eleştiriler alan TFF'nin bu görüntülerden sonra izleyeceği yol da merakla bekleniyor.

AÇIKLAMA YAPILACAK
Mehmet Ali Aydınlar'ın yönetim kuruluyla toplantı yaptıktan sonra konuyla ilgili bir açıklamada bulunması bekleniyor. Ortak görüş ise, bu diyalogların ardından TFF'nin alacağı tüm kararlara kamuoyunun şüpheyle yaklaşacağı yönünde.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com