"TFF’yi indireceğiz"

"TFF’yi indireceğiz"
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Futbol Federasyonu'na ateş püskürdü.
Tahkim Kurulu’nun Fenerbahçeli Raul Meireles’in cezasını 11 maçtan 4’e indirmesinin ardından kulüp başkanlarının yaptığı açıklamalar pahalıya patladı. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, en büyük faturayı 27?Aralık’ta Trabzonspor resmi internet sitesinden yapılan açıklama nedeniyle Başkan Sadri Şener’e 30 gün hak mahrumiyeti ve 20 bin TL ceza vererek kesti. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ise benzer açıklamalara rağmen daha az ceza alınca Trabzonspor cephesi ayağa kalktı.
 
“KULÜPLER BİRLİĞİ KONUŞAMIYOR”
 
Konuşmasına federasyonun çok alıngan olduğunu ve hiçbir eleştiriyi kaldıramadığını vurgulayarak başlayan Sadri Şener, “Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri burayı babasının çiftliği sanıyor. Ancak bütün bu kararların hesabını soracağız” dedi.
 
Yıldırım Demirören başkanlığındaki yönetimin Mali Genel Kurul’da hesap vereceğini ifade eden Trabzonspor Başkanı, “Para verdikleri küçük gruplar da onları kurtaramayacak” sözleriyle TFF Yönetimi’nin sona yaklaştığını vurguladı.
 
Kulüpler Birliği’ne de kırgın olduğu belli olan Şener, “Kulüpler Birliği konuşamıyor. Daha önce hiç şampiyonluk hesabı yapmamış Eskişehirspor’un başkanı, liderlik edince Kulüpler Birliği de bu kadar ses çıkarabiliyor” diyerek sitem etti.
 
“BİR TEK BİZE CEZA VEREBİLİYORLAR”
 
Türkiye Futbol Federasyonu’nun göz göre göre büyük hatalar yaptığını dile getiren Şener, “Resmi kararlarda bu kadar işleri yapıyorlarsa, normal zamanda neler yapıyorlar acaba?” diye sordu.
 
Cezaların açıklanacağı zaman hiç meraklanmadığına dikkati çeken Fırtına’nın lideri, açıklamalarını şöyle noktaladı:
 
“Cezalar açıklanacağı zaman şaşırmıyorum. Zaten kimlere ceza verileceği belli. Ceza verebildikleri tek takım nedense Trabzonspor. İsimler bile belli. Bir numarada ben varım. İkinci sırada ise Galatasaray yöneticileri geliyor. Çoğunlukla Ünal Aysal ya da Adnan Öztürk.”  (EAK)

Kaynak : AMK
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com