TGRT Haber’de neler oluyor?

TGRT Haber’de neler oluyor?
TGRT Haber geçtiğimiz yılı olaylı bir şekilde kapatmıştı. Mehmet Soysal’ın yeni Genel Yayın Yönetmeni olmasıyla başlayan durgunluk ise çok kısa süreli oldu ve 25 günlük taze Genel Yayın Yönetmeni görevinden alındı. Tüm bunlarsa akıllarda “TGRT Haber’de ne

Enver Ören'in talebiyle geçtiğimiz yılın son günü, yani 31 Aralık'ta kanalın genel yayın yönetmenliğine getirililen Soysal, kısa süre içinde, Ayanoğlu döneminde kanalda görev yapan isimleri kurumdan uzaklaştırmıştı.

Haber Koordinatörlüğü görevini üstlenen Suat Yılmaz ile Program Müdürü Şebnem Kolçak Demirtaş'ın görevlerine Soysal tarafından son verilmişti.

Kulislerde konuşulanlara göre, Soysal'ın 25 gün süren Genel Yayın Yönetmenliği döneminin ardından Mücahit Ören kanalın yönetimini üstlenmiş durumda.

Mücahit Ören, Soysal'ın görevden aldığı Suat Yılmaz'ı TGRT Haber kanalının Haber Koordinatörlüğü görevine yeniden başlaması için ikna etti.
Kanal çalışanları tarafından da çok sevilen Suat Yılmaz, bugün görevine başladı. Yılmaz'ın kanala gelmesi personel tarafından da sevinçle karşılandı.(SAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com