Theo Weeks gitti geldi

Theo Weeks gitti geldi
Ankaragücü'nün Liberyalı oyuncusu takıma geri döndü...

Alacakları için kulübe herhangi bir ihtar çekmeden noter kanalı ile sözleşmesini fesih ettiği belirtilen Theo Weeks, Ankaragücü Yönetimi'nin kendisine dava açması gündeme gelince geri adım attı.

 
Ankaragücü kulübünün tek yabancı futbolcusu Theo Weeks, sözleşmesi devam etmesine rağmen kulübe herhangi bir ihtar çekmeden noter kanalı ile sözleşmesini fesih ettiği belirtildi. Ankaragücü Yönetimi'nin ise futbolcuya dava açması gündeme geldi.
 
Theo Weeks'in Avukatı Kulüp yetkilileri ile yaptığı görüşmede Gökçek yönetimi döneminde yapılan haksız sözleşmeden dolayı bu yolu seçtiklerini söylediği belirtildi. Yönetim ise Sözleşmesi devam eden bir futbolcunun herhangi bir ihtar çekmeden bu yolu seçmesinin yasal olmadığını belirterek, "Avukatı ve menejeri ile görüştük. Onlar da bu durumun eski yöneticilerin yaptığı sözleşmeden kaynaklandığını belirttiler.
 
Biz onunla ilgili bir işlem başlatmadan tekrar bir görüşme yapacağız. Theo Weeks'e biz ev araba verdik ve herhangi bir sorunumuz bugüne kadar yoktu. Kendileri ile tekrar bir araya gelerek görüşeceğiz. Sorun ne ise çözmeye çalışacağız. Sorun alacakları ise yatırıp yasal haklarımızı kullanabiliriz. Ama kur farkını da hesaba katarak sorunu hallediriz" ifadesini kullandılar. (ERK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com