THK Simav, projelerine destek bekliyor

THK Simav, projelerine destek bekliyor
(THK) Kütahya Simav Şube Başkanı Mehmet Uzun, geçtiğimiz hafta yönetim kurulu üyeleri ile birlikte makamında ziyaret ettikleri THK Genel Başkanı Osman Yıldırım’a sundukları projelerin sonuçlarını umutla beklediklerini bildirdi.

Türk Hava Kurumu (THK) Kütahya Simav Şube Başkanı Mehmet Uzun, geçtiğimiz hafta yönetim kurulu üyeleri ile birlikte makamında ziyaret ettikleri THK Genel Başkanı Osman Yıldırım’a sundukları projelerin sonuçlarını umutla beklediklerini bildirdi.
Şube olarak hazırladıkları, “Et ve Sakatat İşleme Tesisi”, “Jeotermal Enerjiden Elektrik Üretimi”, “Sağlıklı İçme Suyu Şişeleme Tesisi”, “THK Üniversitesine bağlı Meslek Yüksek Okulu Açılması” ile “Hayvan Gübresinden Bio Gaz Üretimi” gibi birbirinden ilginç 5 projeyi başkent Ankara’da THK Genel Başkanı Osman Yıldırıma sunduklarını dile getiren Uzun, “Simav’ın gelişip kalkınması, üretim ve istihdama yönelik projelerimize Genel Merkezimizin kayıtsız kalmasını aklımızın ucundan bile geçirmiyoruz. Umutluyuz” dedi.
THK Genel Başkanı Osman Yıldırım’ın bu güne kadar hiçbir şubenin kendilerine sunmadığı ilginç projeleri çok beğendiğini ifade eden Uzun, “Simav sahip bulunduğu tarım, hayvancılık, turizm ve termal kaynakları ve Doğal güzellikleri ile İç Ege’de önemli bir potansiyeli elinde bulunduruyor. Ancak bu potansiyellerini çok iyi değerlendiremiyor. Türkiye’de pek çok yerleşim biriminin elinde bulunmayan bu zenginlikleri THK aracılığı ile harekete geçirip ilçe ve ülke ekonomisine katkı sağlamak ve üretime destek olmayı hedefliyoruz. Bunun için hazırlayıp yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Genel Merkezimize sunduğumuz projelerimizin hayata geçirilmesi noktasında Genel Başkanımız Sayın Osman Yıldırım’dan destek bekliyoruz. Projelerimizin desteklenmesinden de çok umutluyuz” dedi.(ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com