THK Simav’dan Ankara çıkarması

THK Simav’dan Ankara çıkarması
(THK) Şube Başkanı Mehmet Uzun, kurumun nimetlerinden Simav ve Simav halkını daha fazla yararlandırmak için hazırladıkları birbirinden ilginç 5 önemli projeye destek amacıyla yarın başkent Ankara’da Genel Başkan Osman Yıldırım ile önemli bir toplantı gerç

Kütahya Simav Türk Hava Kurumu (THK) Şube Başkanı Mehmet Uzun, kurumun nimetlerinden Simav ve Simav halkını daha fazla yararlandırmak için hazırladıkları birbirinden ilginç 5 önemli projeye destek amacıyla yarın başkent Ankara’da Genel Başkan Osman Yıldırım ile önemli bir toplantı gerçekleştireceklerini bildirdi.
Yarın saat 14.00’deki randevuda THK Genel Başkanı Osman Yıldırımın önüne Simav’ın gelişip kalkınmasına katkı sağlayacaklarına inandıkları 5 ayrı dosya sunarak kurumun maddi ve manevi desteğini talep edeceklerini bildiren Başkan Uzun, “Simav tarihinde belki de bir ilke imza atacağız. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım Mustafa Saltık ve Muhsin Mutlu ile birlikte Genel Başkanımızdan projelerimize destek isteyeceğiz. Projelerimizin hangi konuları kapsadığı ve alacağımız desteklerimizi de başkent Ankara dönüşü Simav kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.
Uzun, görevi devraldıkları 8 aylık süreçte Simav halkının THK’ya verdiği desteğin eski dönemlere nazaran iki katına yükseldiğini ve kuruma destek veren Simav halkının da beklentilerini yarın ki saat 14.00 deki randevuda bir araya gelecekleri Genel Başkan Osman Yıldırım’a bizzat iletme olanağı bulacaklarını kaydetti.
Uzun, “Simav’a Ankara’dan müjdeli haberler ile dönmeyi umut ediyoruz. Buluşmaya çok iyi hazırlandık. Simav halkı THK’nın nimetlerinden daha çok yararlanmayı hak ediyor. Kuruma olan desteğini geçmiş yıllara göre iki kat artırdı” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com