THY'nin 20 seferi iptal

THY'nin 20 seferi iptal
İstanbul’da bugün sabah saati itibariyle beklenen güney rüzgarı nedeniyle Türk Hava Yolları 20 seferini iptal etti.

İstanbul’da yarın etkili olacak güney rüzgarı nedeniyle Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Samsun , İstanbul –Şanlıurfa, İstanbul-Diyarbakır, İstanbul-Sofya, İstanbul-Donetsk, İstanbul-Belgrad, İstanbul-İzmir, İstanbul-Trabzon, İstanbul-Hatay, İstanbul Erzurum seferleri karşılıklı olarak iptal edildi. Konuyla ilgili olarak Türk Hava Yolları resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şöyle denildi.

“Olumsuz hava koşulları(güneyli rüzgar) nedeniyle havayolu ulaşımında aksamalar olabilmektedir. 25 Mayıs 2012 itibariyle aşağıdaki bazı seferlerimiz edilmiştir.

Havalimanına gelmeden önce uçuşunuzun güncel statüsünü Çağrı Merkezi’nden (444 0 849) veya web sitemiz üzerinden kalkış –varış uygulaması ile ile kontrol edebilirsiniz. Eğer uçuşunuz iptal olmuş ise mağdur olmamanız için lütfen havalimanına gelmeden önce yeni bir uçuşla ilgili Çağrı Merkezi’nden (444 0 849) onay alınız. Yaşanan yoğunluk sebebiyle iptal durumları buraya anlık olarak yansıyamayabilir. Lütfen yukarıdaki kanallarden net bilgi almadan uçuşunuzu planlamayınız" (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com