TİB'de dinlemelere ilişkin inceleme

TİBde dinlemelere ilişkin inceleme
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam:

SAKARYA (AA) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığının (TİB) dinlemelere ilişkin soruşturmasıyla ilgili, "TİB'in açıkladığına göre, tespit edilen dinleme sayısı yarım milyon kişi. Bu, demektir ki Türkiye'de işe yarayan insanlardan dinlenmeyen kimse kalmamış. Şundan emin olabilirsiniz, Türkiye'de adam olmuş herkesin, gizli bir yerde bir kaseti var, hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

Serdivan ilçesinde AK Parti İl Gençlik Kollarınca düzenlenen kahvaltıda gençlere hitap eden İslam, genç nesillere daha iyi Türkiye bırakmak için çalıştıklarını söyledi. 

Bu yolda hiçbir zaman eğilmediklerini vurgulayan İslam, "Biz hiçbir zaman eğilmeyeceğiz. Hiçbir şartta eğilmeyiz. Başımıza ne gelirse gelsin, bu böyle. Türkiye, çok değerli Başbakanı liderliğinde, dik durmaya devam edecek. Bugüne kadar yaşadığımız macera da bundan sonraki duruşumuzun ciddi bir teminatıdır" diye konuştu. 

İslam, Türkiye'nin de Afrika gibi sömürge haline getirilmek istendiğine işaret ederek, Türkiye'nin bu duruma sürekli karşı çıktığını vurguladı.

İslam, şöyle devam etti:

"Türkiye, başını sık sık kaldırıyor. Rahmetli Menderes ile kaldırdı, onu idam ettiler. Ekonomisi dışa bağımlı, kendi yöneticisini seçemeyen bir Türkiye istiyorlar. Bunu söylediler. Bu makus talihi kırmak isteyen Menderes idam edildi. Türkiye, bunu yeniden kırmak istedi, darbenin ardından Özal geldi ve o da hilelerle aşağı çekildi. Onun arkasından rahmetli Erbakan geldi ve yine gizli darbelerle, onu da yönetimden uzaklaştırdılar. Onu da bertaraf ettiler ama hemen arkasından çok şükür, Recep Tayyip Erdoğan iktidara geldi."

- "İstiflenmiş kasetler var"

İslam, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın iktidara gelmemesi için çeşitli planlar yapıldığını ama tutmadığını dile getirdi.

AK Parti iktidarının birçok darbe girişimini savurduğunu vurgulayan İslam, son günlerde servis edilen kasetlerin benzeri olmayan darbe girişimi olduğunu kaydetti.

İslam, Türkiye'de milyonlarca kişinin dinlendiğini belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Dünyanın görmediği bir şey gerçekten. TİB'in açıkladığına göre, tespit edilen dinleme sayısı yarım milyon kişi. Bu, demektir ki Türkiye'de işe yarayan insanlardan dinlenmeyen kimse kalmamış. Şundan emin olabilirsiniz, Türkiye'de adam olmuş herkesin, gizli bir yerde bir kaseti var, hayırlı, uğurlu olsun. Eşiyle, dostuyla konuşurken, istiflenmiş kasetler. Sonra bunlar kesilip yapıştırılıyor. Hepimizin böyle kasetleri var arkadaşlar.

Onun için Başbakanımıza gelip bu kasetleri söylediler. Sayın Başbakanımız da 'elinizi korkak alıştırmayın ve mücadele ederim' dedi. Allah'a hamdolsun, milletimiz de onun arkasındadır ve bu bütün mücadele Türkiye temizlenene kadar devam edecektir."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com