Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantısı

Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantısı
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odasının (KÜTSO) haziran ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odasının (KÜTSO) haziran ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.
Meclis Başkanı Nihat Delen başkanlığında üyeler ve meslek komitesi başkanlarının katılımıyla yapılan toplantıda, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç. Dr. İbrahim Kaya tarafından sunum yapıldı.
Doç. Dr. Kaya, Kütahya'da iş dünyasının profilinin çıkartılması ve iş adamları üzerine sosyolojik bir çalışma yapılması gereğini belirterek, ilin sosyo-ekonomik yapısına dair pek çok soruya cevap verecek çalışmanın ekonomik gelişme ve kalkınmaya ilişkin strateji ve iş planlarının oluşturulmasına önemli yararlar sağlayacağını bildirdi.
Meclis toplantı tutanağının okunması, mayıs ayı mizanının incelenmesi ve onayı, faaliyet raporunun okunmasının ardından Yönetim Kurulu Başkanlığından gelen fiyat tarifelerinin incelenmesi ve onayı maddesinde, il ve ilçelere ulaştırma işi yapan üyelerin talebi olan azami fiyat tarifesi görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.
''Meclisten Bir Ses'' bölümünde Yönetim Kurulu üyesi Salih Çetiner tarafından ''Kütahya Çevre Düzeni Planı'' konusunda sunum yapıldı.
Toplantı, KÜTSO Başkanı Nafi Güral'ın Türkiye'nin güncel, siyasi ve ekonomik gelişmelerine dair konuşmasıyla sona erdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com