Tiger vuracak diye trafik duruyor

Tiger vuracak diye trafik duruyor
Boğaz Köprüsü'nde Tiger Woods'un yapacağı atış İstanbulluya 5 saate mal olacak

Boğaziçi Köprüsü'nde bugün yapılacak olan golf etkinliği sebebiyle  trafik duracak.  "Asya'dan Avrupa 'ya Golf Vuruşu"  adı verilen etkinlikte ünlü golfçü Tiger Woods Asya kıtasından Avrupa kıtasına köprünün üstünden atış gerçekleştirecek.

Trafiğe olumsuz yansıyacak bu olayda İstanbul Emniyet Müdürlüğü etkinlik nedeniyle trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar ile ilgili değişiklik yaptı. Başlangıçta her iki şeridin kapatılacağı söylenirken yeni yapılan düzenlemeyle Boğaziçi Köprüsünü takiben Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçiş istikametinde herhangi bir yol güzergahının trafiğe kapatılmayacağı belirtildi.

AVRUPA'DAN ANADOLU'YA GEÇİŞLERDE

- Zincirlikuyu D-100 kuzey katılım,
- Metrobüs durakları( Beşiktaş istikameti),
- Barbaros Bulvarından Sait Çiftçi köprü katılım (E-5 güney katılım) güney Beşiktaş- Levent ayrımı,
- FSM turnikelerden gelip 1.Çevre yolu ayrımı güneyden gelip kuzeye katılım araç trafiğine kapatılacak olup,1.Köprüyü kullanacak tüm sürücüler alternatif olarak bahse konu kapatma noktalarından 2.Köprü istikametine yönlendirilecektir.

VALİ MUTLU'DAN TRAFİĞE KAPALI YOL TWEETİ

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu da, "Asya'dan Avrupa'ya Golf Vuruşu" etkinliği nedeniyle kısmen trafiğe kapatılacak Boğaziçi Köprüsü ile ilgili twitter hesabından mesaj yayınladı.

Vali Mutlu attığı tweette, " Bugün Boğaziçi Köprüsü'nde yapılacak gösteri nedeniyle Asya'dan Avrupa'ya geçiş saat 14-15.00 arasında azami 1saat tek yönlü kapatılacaktır" dedi.

Mutlu ayrıca metrobüüs seferlerinde kısıtlama olmadığını belirterek, "Uluslararası etkinlik nedeniyle azami 1 saatlik kapamada Asya'ya geçişte ve iki yönde metrobüs seferlerinde hiçbir kısıtlama olmayacaktır" dedi. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com