Time Dergisi son diktatörü kapak yaptı!

Time Dergisi son diktatörü kapak yaptı!
Time, Kuzey Kore'nin 23 yaşındaki diktatörünü kapağına taşıdı. Ancak Asya baskısında bu kapağa yer vermedi.

Daha önce de Başbakan Erdoğan için iki farklı kapakla çıkan Time dergisi, bu kez de Kuzey Kore'nin yeni lideri Kim Jong Un için iki farklı kapakla çıktı.
 
Dünya'nın en çok okunan dergilerinden Time, 27 Şubat'ta çıkacak olan sayısının kapağına Kuzey Kore'nin yeni lideri 29 yaşındaki Kim Jong Un'u koydu. Daha doğrusu Amerika, Avrupa ve Güney Pasifik'te satılacak olan dergilerin kapağında NBA hayranı olduğunu daha önce de belirten Kim var.
 
ASYA İÇİN FARKLI KAPAK
 
Ancak Kim Jong Un, arka bahçesi Asya kıtasının kapağını New York Knicks'de forma giyen ve bir anda yıldızı parlayan 23 yaşındaki Jeremy Lin'e kaptırmış. Bakalım Kuzey Kore'nin yeni lideri "Linsanity" başlıklı kapağa nasıl bir tepki gösterecek.TIME ÇİFT KAPAKLA ÇIKIYOR

 
Dünya'nın en çok okunan dergilerinden Time, çift kapak uygulamasını sürekli yapıyor. Dergi, ABD'de satılan sayılarda farklı, diğer bölgelerde farklı kapakla çıkıyor. Time, 'Yılın Adamı' anketinde birinci olan Başbakan Erdoğan'ı da ABD baskısında kapağa çıkartmamış, Asya ve Avrupa baskılarında kapak yapmıştı.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com