Tiyatroculardan Huzurevi'ne ziyaret

Tiyatroculardan Huzurevi'ne ziyaret
Tavşanlı Belediyesi Tiyatro Topluluğu, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Kütahya Huzur Evi’nde ‘Sularda Susamak adlı oyunu sergilediler.

Tavşanlı Belediyesi Tiyatro Topluluğu, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Kütahya Huzur Evi’nde ‘Sularda Susamak adlı oyunu sergilediler. Kütahya Vali Yardımcısı Mustafa İngenç ve eşinin de katıldığı gösterimde yaşlılarla bir araya gelen tiyatrocuların oyunu beğeni ile izlendi. Vali Yardımcısı İngenç , "Yöremizin türküsünü, yaşantısını yansıtan başarılı oyunlarından dolayı tiyatrocu arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Güzel oyunlarını izlediğimiz bu arkadaşlarımızla oyunlarında yeniden birlikte olmak, ilimizde tekrar misafir etmek istiyoruz" diye konuştu.
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler de, "Genç arkadaşlarımız yöremizin türkü hikâyesi olan oyunlarını Huzur Evi’nde oynadılar. Oyunlarını ilçemiz dışında da sergilemeye devam edecekler. Belediyemizin kültürel faaliyetlerine katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com