TMSF, Kütahya'da Gayrimenkul Satacak

TMSF, Kütahya'da Gayrimenkul Satacak
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), çeşitli illerde bulunan konut, arsa ve işyerinden oluşan 71 gayrimenkulu açık teklif alma usulü ile satacağını açıkladı. Bu iller arasında Kütahya'da bulunuyor.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), çeşitli illerde bulunan konut, arsa ve işyerinden oluşan 71 gayrimenkulu açık teklif alma usulü ile satacağını açıkladı. Bu iller arasında Kütahya'da bulunuyor.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), İştirakler ve Gayrimenkuller Daire Başkanlığı, mülkiyetleri fona ait olan, Pamuk Factoring ile ortak bulunduğu ve TMSF'nin iştirak şirketi olan RCT Varlık Yönetimi'ne ait olan 71 gayrimenkulü satışa çıkardığını açıkladı. Satışa çıkarılan gayrimenkuller arasında Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi de bulunuyor. TMSF'den yapılan açıklamaya göre gayrimenkullerle ilgili ihalenin ise 30 Eylül Perşembe günü gerçekleştirileceği belirtildi
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), çeşitli illerde bulunan konut, arsa ve iş yerinden oluşan toplam 71 adet gayrimenkulü satmak üzere ihale açtığını duyurdu. Taşınmazların satışının, 30 Eylül 2010 tarihinde saat 14.00'te ''açık teklif alma usulü ile TMSF'de gerçekleştirileceği belirtildi. Satışta katılımcılardan muhammen bedeli 100 bin liranın üzerindeki gayrimenkuller için 20 bin lira, 100 bin ile 5 bin 1 lira arasında olanlar için 5 bin lira, 5 bin lira ve altında olanlar için muhammen bedel kadar teminat alınacağı özellikle vurgulandı. Satış şartnameleri ve gayrimenkuller hakkında daha ayrıntılı bilgi, www.tmsf.org.tr internet adresinden TMSF İştirakler ve Gayrimenkuller Daire Başkanlığından temin edilebileceğide ifade edildi.
'KÜTAYA'NIN TAVŞANLI İLÇESİNDE GAYRİMENKUL SATILACAK'
TMSF tarafından satışa çıkarılan taşınmazların bulunduğu yerler ise şöyle açıklandı:
'Kütahya Tavşanlı'da arsa, Ankara Çankaya'da konut ve arsa, Artvin Hopa'da arsa, Aydın Kuşadasında işyeri, Bolu merkezde arsa, Bursa Mudanya'da konut, Denizli merkezde arsa ve iş yeri, Kayseri Melikgazi'de iş yeri, Kayseri Kocasinan'da arsa, Hatay Rehanlı'da arsa, İstanbul Büyükçekmece'de konut, İstanbul Sarıyer'de arsa, İstanbul Eyüp'de konut, İzmir Konak'ta iş yeri, Kocaeli Derince'de iş yeri, Ordu merkezde iş yeri, Trabzon merkezde konut, Zonguldak Ereğli'de arsa, Bursa Osmangazi'de arsa ve İzmir Aliağa'da arsa'' şeklinde açıklandı.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com