TMSF'nin açıklamadığı isimleri açıklıyoruz!

TMSF'nin açıklamadığı isimleri açıklıyoruz!
Dün TMSF'nin Şişli Belediye Başkanı, Mustafa Sarıgül ile birlikte 9 kişinin tüm mal varlıklarına ve banka hesaplarına el konulduğunu ilk sansursuzhaber.com olarak biz duyurmuştuk. TMSF bugün yaptığı açıklama ile haberimizi doğrularken sadece 2 kişinin isi

ÖZEL | SANSURSUZHABER.COM


TMSF bugün yaptığı açıklamada 1998 yılında  Bankekspres AŞ'den kullanılan kredi yüzünden Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile birlikte işadamı Korkmaz Yiğit'in mal varlıklarına haciz koyduklarını duyurdu. TMSF yaptığı açıklamada mal varlıklarına haciz konulan diğer 7 ismi açıklamayarak Mustafa Sarıgül'e açıkça operasyon yapıldığını göstermiş oldu. Bilgi ve belgelerin Korkmaz Yiğit tarafından TMSF'ye teslim edilmesi AKP'nin Mustafa Sarıgül'e operasyon yaptığı iddialarını güçlendiriyor.
 
TMSF'NİN AÇIKLAMADIĞI İSİMLERİ AÇIKLIYORUZ!
 
TMSF yaptığı açıklamada sadece Sarıgül ve Korkmaz Yiğit'in isimlerine yer vermiş, diğer 7 kişinin isimleri açıklamada geçmemişti. TMSF Sarıgül ve Yiğit'in mal varlılarının yanı sıra bu isimlerinde mal varlıklarına el koydu. Diğer 7 kişinin isimlerine sansursuzhaber olarak ulaştık. Bu isimlerin 5 tanesi hakkında detaylı bilgiye ulaşabildiğimiz için bu isimleri yayınlayacağız. Diğer 2 isim hakkında detaylı bilgi geldiği zaman kamuoyu ile paylaşacağız. İşte TMSF'nin mal varlıklarına el koyduğu isimler:
 
Korkmaz Yiğit - 1998, Bank Ekspres Yönetim Kurulu Başkanı
 
Cafer Sait Okray - 1998, Bank Ekspres Yönetim Kurulu Üyesi
 
Savaş Özcan - 1998, Bank Ekspres Yönetim Kurulu Üyesi
 
Altan Ayanoğlu - 1998, Bank Ekspres Yönetim Kurulu Üyesi
 
Çetin Kırışgil - İşadamı, Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyesi
 
Mustafa Sarıgül - Şişli Belediyesi Başkanı
 
Nahit Hayal - Şişli Belediyesi Yöneticilerinden (BCO)

ÖZEL | SANSURSUZHABER.COM
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com